sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Prowadnice liniowe REXROTH

4.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7 głosów)
Prowadnice liniowe REXROTH

Prowadnice liniowe Rexroth to prowadnice bardzo dobrej jakości, dokładnie wymierzone i precyzyjnie wykonane, głównie w strefie toru kuli. Każdy element który się składa na tego typu prowadnicę w dowolnym momencie może zostać wymieniony na inny. Można dowolnie łączyć części prowadnic w każdej klasie dokładności. Każdy element także można oddzielnie zamówić, bez martwienia się o konieczność kupna całego zestawu.

Prowadnica liniowa Rexroth jest przede wszystkim bardzo dobrze wykonana, z wielka starannością i dbałością o każdy szczegół. Dodatkowo oferują one najlepsze właściwości jazdy, a także są bardzo ciche w użytkowaniu. Charakteryzują się też dużą dynamiką, a ich smarowanie wystarcza na kilka lat użytkowania. Mają też wysoką sztywność na każdym kierunku obciążenia – do wykorzystania więc jako pojedyncze bloki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Akcesoria CNC na prowadnice liniowe Rexroth, zawsze chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie urządzenie, aby służyło przez długi czas.

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png