sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Stoły, moduły liniowe

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (14 głosów)
Stoły, moduły liniowe

Maszyny CNC, dzięki którym funkcjonuje wiele gałęzi przemysłu, to urządzenia składające się z wielu różnych elementów, są mocno skomplikowane. Do niezwykle istotnych akcesoriów należą sterowniki, to one w dużej mierze decydują o prawidłowym działaniu maszyny. Liczą się też takie części jak chociażby serwonapędy, falowniki, regulatory ruchu, zasilanie czy czujniki długości narzędzia. Warto też zwrócić uwagę na stoły i moduły liniowe, które znajdują się w naszej ofercie.

Bezobsługowe stoliki przesuwne wykorzystują łożyska iglidur® i są dostępne w wielu konfiguracjach, włączając w to rożne kombinacje śruby pociągowej, materiałów oprawy i wałków, które pozwalają na tworzenie lekkich, opłacalnych, odpornych na korozję rozwiązań.

Bezsmarowe, bezobsługowe moduły śrub pociągowych są wyposażone w łożyska iglidur® i pozwalają na połączenia z różnymi wariantami trzpieni, opraw i wałów Dzięki temu system liniowy igus® może zostać zoptymalizowany do Państwa wymagań odnośnie wagi, kosztu i przestrzeni montażowej.

Nasza oferta jest bogata również w inne akcesoria, takie jak chociażby karty rozszerzeń, które znajdą Państwo tutaj. W naszym asortymencie znajdują się też czujniki długości narzędzia dostępne się w tej zakładce. Zdecydowanie warto przyjrzeć się zadajnikom MPG, które zobaczą Państwo tutaj.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png