sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Prowadnice liniowe HIWIN

4.5333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.53 (15 głosów)
Prowadnice liniowe HIWIN

Prowadnice liniowe produkcji Hiwin to flagowa grupa produktów w naszym sklepie. Dzięki bardzo bogatej ofercie macie Państwo możliwość znaleźć idealne rozwiązania w zakresie ruchu liniowego i zachowania precyzji podczas przemieszczania się modułów lub elementów maszynowych. Osiągnięcie bardzo precyzyjnego ruchu liniowego, możliwe jest wyłącznie dzięki bardzo wysokiej dokładności wykonania szyny oraz wózka zawierającego specjalne kulki, pozwalające przemieszczać się mu po szynie.

Prowadnica liniowa jest jednym z najczęściej stosowanych systemów przemieszczenia liniowego w przemyśle. Daje znakomite efekty w postaci precyzyjnego przemieszczania elementów małych, średnich oraz dużych, a także elementów o małej i dużej sztywności. Hiwin jest czołowym producentem prowadnic liniowych, gwarantującym niezwykle wysoką jakość i trwałość tych prowadnic oraz najwyższą precyzję podczas przemieszczania, która w żaden sposób nie zostałaby osiągnięta przy stosowaniu wałków oraz łożysk liniowych.

Prowadnice liniowe HIWIN seria HG/EG

Prowadnice z szyną profilową firmy HIWIN serii HG/EG przeznaczone są do niezwykle dużych obciążeń. Posiadają cztery bieżnie toczne i przygotowane zostały do obciążone i sztywności o 30% wyższej niż dla innych tego typu produktów. Uzyskano to dzięki optymalizacji bieżni obiegowej i jej budowy.

Prowadnice liniowe HIWIN MG (miniaturowe)

Serię MGN/MGW można stosować w różnych branżach, np. w przemyśle półprzewodnikowym, przy wyposażaniu płytek obwodu drukowanego, w technice medycznej, w robotach, urządzeniach pomiarowych, w automatyce biurowej i innej, wszędzie tam, gdzie wymagane są miniaturowe prowadnice.

Szczególne właściwości serii MGN

1. Mała, lekka, nadająca się do małych urządzeń
2. Szyny i wózek z nierdzewnej stali
3. Gotycki profil bieżni przenosi obciążenia we wszystkich kierunkach i zapewnia wysoką sztywność i dokładność
4. Stalowe kulki zabezpieczone są w wązkim drutem trzymającym
5. Modele wymienialne dostępne są w określonych klasach dokładności

Do właściwości miniaturowych, szerokich szyn profilowych MGW należą

1. Szeroki kształt polepsza przejmowanie momentu obciążeniowego
2. Gotycki profil bieżni zapewnia wysoką sztywność we wszystkich kierunkach
3. Kulki stalowe prowadzone są w mini koszyczku i nie wypadają, jeżeli wózek zdejmowany jest z szyny profilowej
4. Wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej.

Prowadnice HIWIN seria RG (rolkowe)

Prowadnice z serii RG firmy HIWIN wraz z szyną profilową to innowacyjne rozwiązania, w których zamiast kulek jako element toczny zostały zastosowane specjalne wałeczki. Wykonanie prowadnic w ten sposób, gwarantuje zwiększoną sztywność prowadnicy, możliwość przenoszenia większych obciążeń, znacznie podwyższoną trwałość oraz redukcję odkształceń, wynikających z ukosowania wózka na prowadnicy. Prowadnica z szyną profilową RG firmy HIWIN może przenosić obciążenia we wszystkich czterech kierunkach, zapewniając tym samym powstanie bardzo bezpiecznego i funkcjonalnego układu mechanicznego, cechującego się dużą nośnością oraz niezwykle wysoką precyzją.

Prowadnice liniowe WE

Seria WE prowadnic liniowych HIWIN, to seria o bardzo specyficznej budowie. Prowadnice te cechuje bardzo duża szerokość układu przy zachowaniu stosunkowo niskich wymiarów. Dzięki temu prowadnica ta bazuje na sprawdzonych technologiach, które zostały opracowane przez firmę HIWIN i które zapewniają bezpieczne wykorzystywanie jej w maszynach. Choć sama budowa prowadnicy jest niezwykle kompaktowa, to jednak charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością działania, niezwykle niską wagą oraz efektywnością, dzięki której precyzja pracy układu jest naprawdę imponująca. Prowadnice te pozwalają na przenoszenie urządzeń o dużej obciążalności momentowej, czyli urządzeń bardzo wysokich, które powinny być stabilnie montowane na tego typu układzie mechanicznym. Bardzo duża szerokość wózka oraz szyny pozwala na stabilne zamocowanie układu mechanicznego o dużej wysokości całkowitej.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png