sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Prowadnice liniowe NSK

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8 głosów)
Prowadnice liniowe NSK

Prowadnice liniowe NSK z oferty sklepu Akcesoria CNC tworzone są z myślą o rozwijaniu i ulepszaniu ruchu liniowego. Mamy prowadnice wałeczkowe i kulkowe w kilku wariantach, aby sprostać wszystkim branżom obecnym na rynku i mieć szeroki wybór tych urządzeń. Prowadnice liniowe NSK to przede wszystkim: system prowadnic liniowych Translide, prowadnice wałeczkowe, malutkie prowadnice liniowe, niskoszumowe prowadnice liniowe, bardzo dobrej jakości uszczelnienia do prowadnic liniowych i wiele innych.

Seria LU to prowadnice miniaturowe, seria LH i LS to najpopularniejsza seria NSK prowadnic liniowych (spełniające wymogi międzynarodowe), które znajdą zastosowanie we wszystkich branżach przemysłu, ponieważ ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Natomiast seria LW to prowadnice bardzo zbliżone do serii LH, jednak z tą różnicą, że szerokość szyny jest większa, ponieważ przenoszone są większe obciążenia w kierunku toczenia. Serię LW można dostać w kilku rozmiarach.. Doskonale pracują bez napraw, mają bowiem wbudowany zespół olejenia K1.

Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, gdzie udzielone zostaną Państwu wszelkie informacje dotyczące prowadnic liniowych NSK. Doradzimy przy wyborze i wybierzemy najlepszą ofertę.

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png