sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wałki do łożysk liniowych

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (5 głosów)
Wałki do łożysk liniowych

Dużą część asortymentu naszego przedsiębiorstwa stanowią wałki do łożysk liniowych. Charakteryzuje je bardzo duża twardość osiągana za pomocą hartowania indukcyjnego na głębokość od 0,4 mm do 3,2 mm. Każdy wałek jest równomiernie utwardzony oraz daje możliwość dowolnego kształtowania jego wewnętrznej warstwy.

Wałek wykonany jest w tolerancji h6 oraz posiada chropowatość powierzchni 0.30um Ra. Duży wybór rozmiarów wałków, oraz ich materiałów, z jakich zostały wykonane, pozwala na zastosowanie ich także w innych miejscach m.in. jako tłoczyska siłowników. W ofercie mamy wałki ze stali nierdzewnej, stali chromowanej, a także wałki drążone. Doskonałe parametry tych produktów pozwalają na zastosowanie ich w sposób profesjonalny m.in. w technikach ruchu liniowego.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze wałków lub innych elementów wykorzystywanych w technice liniowej, to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, które zapewni stabilność konstrukcji oraz idealną pracę.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza