sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Łożyska liniowe w obudowach

4.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7 głosów)
Łożyska liniowe w obudowach

Łożyska liniowe zapewniają doskonałe parametry ślizgu oraz szybkość ruchu liniowego, a także jego precyzję. Sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych nawet w dużych zanieczyszczeniach i zapyleniach. Naszym klientom oferujemy łożyska liniowe w obudowach, które gwarantują jeszcze wyższe parametry niż standardowe łożyska liniowe. Wykonane ze stopów aluminium obudowy wyposażone są w otwory ułatwiające prawidłowy montaż.

Łożyska zamontowane w obudowach wyposażone są w zgarniacze oraz bez problemu można je wymienić – standard japoński. Zastosowanie przedłużeń również w obudowach pozwala na uzyskanie większej nośności zespołu. Taki przedłużony zestaw składa się z dwóch łożysk liniowych umieszczonych w jednej obudowie.

W przypadku pytań lub problemów ze znalezieniem odpowiedniego modelu bądź też rozmiaru łożyska zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem obsługi klienta naszej firmy. Gwarantujemy szybką pomoc oraz fachowe porady związane z produktami z naszej oferty.

Na życzenie klienta, możemy zamówić nietypowe rozmiary, oraz modele łożysk, a także innych elementów zamiennych wykorzystywanych w urządzeniach i maszynach przemysłowych.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png