sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Łożyska liniowe z kołnierzem okrągłym

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8 głosów)
Łożyska liniowe z kołnierzem okrągłym

Łożyska liniowe z kołnierzem montowane są w mechanizmach, w których wymagane jest ich przemieszczenie liniowe. Otwory, jakie znajdują się w kołnierzu łożyska, pozwalają na jego bardzo sztywne przymocowanie do elementu pozycjonowanego. Takie rozwiązanie pozwala na posuw łożyska wraz z elementem pozycjonowanym po wałku w sposób bardzo precyzyjny i stabilny.

Tego typu łożyska wyposażone są podobnie jak standardowe łożyska liniowe zamknięte w kilka rzędów elementów tocznych, zamkniętą obudowę oraz wyposażone są w kołnierz okrągły lub kwadratowy. Jest to produkt gwarantujący precyzyjny przesuw liniowy niezależnie od warunków, w jakich jest wykorzystywany. Takie łożyska pozwalają na montaż bezpośrednio na maszynie, co zmniejsza gabaryty całej konstrukcji.

Łożyska posiadają obustronne uszczelnienia w postaci nawulkanizowanego płaszcza zbieraka. Płaszcz wierzchni wykonany jest z wyjątkowo twardej stali łożyskowej, a koszyk z tworzywa sztucznego. W sprzedaży dostępne są także wersje przedłużone łożysk z kołnierzem, które zapewniają większą nośność i bardziej stabilną pracę układu. W przypadku problemów z dobraniem odpowiedniego rodzaju łożyska zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego działu obsługi klienta. Bardzo szybko dobierzemy odpowiedni produkt do Państwa potrzeb.

Zapraszamy serdecznie.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png