sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Łożyska liniowe zamknięte

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (10 głosów)
Łożyska liniowe zamknięte

Oferowane w naszym sklepie internetowym łożyska liniowe zapewniają doskonałe właściwości ślizgowe, przez co chętnie wykorzystywane są w technice ruchu liniowego.

Nasza oferta obejmuje dwa standardy łożysk liniowych, które produkowane i wykorzystywane są na całym świecie.

Pierwszym z nich jest standard europejski oznaczany jako KB oraz standard japoński w skrócie LM.

Naszym klientom oferujemy tuleje liniowe znanych i cenionych producentów takich jak REXROTH, INA, SKF, THK, ZMIŁS, IKO czy IGUS. Są to firmy, których produkty charakteryzują się doskonałymi właściwościami oraz niezawodnością, która jest priorytetem w każdej maszynie pracującej w technologii liniowej.

Łożyska liniowe DryLin®, jakie znajdują się w naszej ofercie w odróżnieniu, od powszechnie stosowanych łożysk kulkowych wyposażone są w nakładki ślizgowe, które poprawiają ich parametry oraz znacząco wpływają na ich niezawodność, oraz czas pracy. Oferowane przez nas łożyska do zastosowań liniowych dostępne są w wielu najpopularniejszych rozmiarach oraz wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują, że produkt przez długi czas zachowa swoja pełną funkcjonalność zgodną z danymi technicznymi.

Jeżeli zainteresowani są Państwo innymi modelami łożysk, których nie ma w naszej aktualnej ofercie, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa produkt odpowiadający potrzebom każdego klienta.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
Zdjęcia użytkowników forum
Zdjęcie użytkownika forum