sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Śruby kulowe HIWIN

4.7307692307692 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (13 głosów)
Śruby kulowe HIWIN

Śruby kulowe marki HIWIN należą do najbardziej precyzyjnych i najbardziej trwałych elementów tocznych kulowych na rynku. Jest to jeden z najbardziej precyzyjnie wykonanych elementów maszyn, przez co cały mechanizm może przenosić zarówno małe, jak i duże obciążenia. Mechanizmy HIWIN śrubowo-toczne cechują się niezwykłą precyzją oraz sprawnością. Przekładnia kulowa składa się ze śruby kulowej, nakrętki kulowej, kulek oraz zespołu łożyskowego. Śruba kulowa odgrywa jednak kluczową rolę, bowiem jest swoistym przenośnikiem obciążenia. Na gwincie kulowym śruby opiera się największe obciążenie i największe tarcie.

Śruby kulowe marki HIWIN wykonane są poprzez walcowanie gwintu kulowego, a następnie jego bardzo dokładne szlifowanie poprzedzone obróbką termiczną. W ten sposób zarys gwintu uzyskuje nie tylko bardzo niską tolerancję, ale również niezwykłą twardość, co eliminuje ryzyko jego zatarcia i uszkodzenia. Śruby kulowe HIWIN posiadają dwa typy gwintów: gwint o profilu okrągłym oraz gwint gotycki, przy czym gwint gotycki powoduje znaczącą redukcję tarcia i zwiększenie wydajności całej przekładni.

Oferta śrub kulowych HIWIN

Na potrzeby naszych klientów posiadamy pełną gamę śrub kulowych marki HIWIN. Począwszy od śrub z gwintem okrągłym, po śruby z gwintem gotyckim. Śruby w naszej ofercie dostępne są od ręki z naszych półek magazynowych. Na indywidualne życzenie klienta możemy na śrubach wykonać obróbkę, pozwalającą na ich łożyskowanie. Śruby docinamy na wymiar, a podane ceny obejmują 1 mm długości śruby.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png