sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Nakrętki kulowe VTX

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Nakrętki kulowe VTX

Nakrętki kulowe w napędach śrubowo tocznych

Nakrętki kulowe są elementem integralnym przekładni kulowej, która składa się z:

  • kulek, które uzupełniają przestrzenie w gwintach między śrubą a nakrętką,
  • śruby kulowej, będącej śrubą gwintowaną z gwintem kulowym, poprzez walcowanie gwintu, a następnie jego szlifowanie,
  • nakrętki kulowej, której gwint również jest walcowany, a następnie szlifowany, celem osiągnięcia bardzo niskich tolerancji,
  • systemu łożyskowego, pozwalającego na montaż i pewne zamocowanie przekładni w określonym miejscu urządzenia czy też maszyny.

Nakrętki kulowe wykonane są z bardzo wysokiej jakości stali, która poddawana jest obróbce mechanicznej poprzez walcowanie i szlifowanie oraz obróbce termicznej, co zapewnia jej przede wszystkim bardzo wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nakrętki kulowe pozwalają w przekładni na przenoszenie znacznych obciążeń przy zachowaniu bardzo wysokich prędkości, przez co doskonale sprawdzają się w maszynach obróbczych, w urządzeniach pomiarowych, gdzie istotna jest precyzja oraz w maszynach, które muszą przenosić znaczne obciążenia.

Oferta nakrętek kulowych

Nakrętki kulowe stanowią integralną część przekładni kulowej, w związku z tym posiadamy pełną ofertę tych podzespołów bezpośrednio w naszym magazynie handlowym. Jest to kluczowa grupa produktowa, którą stale rozbudowujemy i która stanowi jedną z najważniejszych w naszej ofercie. Nakrętki kulowe dostępne u nas, pochodzą od renomowanych producentów, zapewniają więc długotrwałą i stabilną pracę urządzenia przez wiele lat, bez konieczności dodatkowej obsługi.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza