sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Łańcuchy

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Łańcuchy

W naszej ofercie, przygotowanej przez naszych specjalistów znajdziecie Państwo szeroki wybór łańcuchów. Towary dostępne w naszej ofercie zostały dobrane w tej sposób by zadowolić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów a jednocześnie byście mogli Państwo znaleźć u nas odpowiedni łańcuch, bez względu na to do jakich zastosowań będziecie chcieli go aktualnie zastosować. Standardowym asortymentem są wysokiej jakości łańcuchy firmy RETEZY VAMBERK. Posiadamy również tanie łańcuchy w rolkach 5 metrowych. Przygotowaliśmy również szeroki wybór łańcuchów zważywszy na odpowiednie normy. W naszej ofercie są więc przedmioty odpowiadające normie europejskiej (od 04-B do 72-B ) oraz normie amerykańskiej (do 06-C do 48-A).

Zważywszy na fakt, że wybór łańcuchów w naszym sklepie jest wyjątkowo szeroki podzieliliśmy nasze towary na szereg podkategorii. Wśród najważniejszych z nich można zaliczyć łańcuchy spełniające normy amerykańskie (łańcuchy rolkowe czy łańcuchy rolkowe z prostymi płytkami). Inne ważne podkategorie to te łańcuchy według norm europejskich (rolkowe według norm DIN8187/spełniające też normę ISO R606-1984 czy łańcuchy rolkowe z prostymi płytkami). Popularne są również podkategorie gdzie oferujemy łańcuchy z zabierakami czy łańcuchy nierdzewne. W przypadku tych ostatnich elementy nośne łańcuchów z zabierakami są takie same jak w standardowych łańcuchach rolkowych, konfiguracji kształtu, typu, oraz sposobu rozmieszczenia elementów zabierających jest bardzo duża i zależy ona od sposobu pracy. Typy zabieraków można dobrać według załączonego katalogu. Wszystkie łańcuchy w ramach poszczególnych podkategorii zostały przedstawione również na schematycznych rysunkach, tak by łatwo można było zrozumieć zasady ich funkcjonowania oraz sprawdzić czy faktycznie jest łańcuch odpowiedni do naszych potrzeb oraz aktualnej chęci zastosowania go. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto skontaktować się z działem obsługi klienta, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące oferowanych w naszym sklepie towarów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png