sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Spinki i półspinki

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4 głosów)
Spinki i półspinki

Skoro w ofercie naszego sklepu nie brakuje różnego rodzaju łańcuchów, nie mogłoby zabraknąć także spinek oraz półspinek, jednych z najbardziej elementarnych podzespołów w łańcuchu. Oferowane przez nas spinki oraz półspinki to produkty, które z łatwością można dopasować do łańcuchów z naszej oferty. Są to produkty wysokiej jakości, doskonale współpracujące z całością układu napędowego na bazie napędu łańcuchowego. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów oraz dzięki precyzyjnej obróbce, doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.
 
W ofercie EBMiA.pl znajdziecie Państwo kompleksowy wybór spinek oraz półspinek. Posiadamy spinki pojedyncze, podwójne, nierdzewne, półspinki z zawleczkami oraz spinki stosowane w łańcuchach jednorzędowych, dwurzędowych oraz trzyrzędowych. Tak szeroka oferta z pewnością pozwoli Państwu znaleźć interesujący Was produkt. Doskonale wiemy, że spinka jest jednym z najbardziej newralgicznych podzespołów w napędzie łańcuchowym i jest podzespołem, który narażony jest na działanie bardzo dużych obciążeń w łańcuchu, dlatego  staramy się zapewnić tylko i wyłącznie najlepsze rozwiązania w tym zakresie.

Spinki i półspinki dostępne są w wariantach:
Wariant "B" - ogniwo wewnętrzne
Wariant "A" - ogniwo zewnętrzne
Wariant "E" - spinka z piórkiem
Wariant "S" - spinka z zawleczką
Wariant "L" - półspinka z zawleczką
Wariant "C" - półspinka podwójna

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png