sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Koła łańcuchowe

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)
Koła łańcuchowe

Koła łańcuchowe należą do niezastąpionych i integralnych elementów napędów łańcuchowych, bez których praca napędu jest niemożliwa. Jedną z ról pełnionych przez koło łańcuchowe jest napinanie, zazwyczaj jednak występuje jako podzespół, którego zadaniem jest bezpośrednie przeniesienie napędu na układ mechaniczny. Podzespoły owe używane są do budowy maszyn, mechanizmów i innych sprzętów. Koła łańcuchowe to elementy, które występują w licznych rodzajach, modelach, wymiarach, czy też spełniają funkcję w różnych układach. Dlatego kluczowe jest, by dobrać koło łańcuchowe w taki sposób, aby w pełni wykorzystać możliwości napędu. Koła muszą pracować w sposób precyzyjny, oraz być trwałe, solidne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne. Dlatego też wykonywane są ze specjalnego gatunku stali o podwyższonej odporności, która jest niepodatna na ścieranie oraz inne czynniki niszczące, lecz w ofercie naszego sklepu są też koła łańcuchowe z żeliwa czy stali nierdzewnej.

W bogatej ofercie naszego sklepu posiadamy różne rodzaje kół łańcuchowych: z piastą i bez piasty, łańcuchowe SM i z utwardzonymi zębami, łańcuchowe pod TaperBush, żeliwne z piastą i wyjątkowo trwałe koła łańcuchowe z utwardzanymi zębami pod TaperBush, koła dla dwóch jednorzędowych łańcuchów pracujących jednocześnie i nierdzewne koła łańcuchowe, dodatkowo występujące w różnych modelach i typach. Zapewniamy naszym klientom koła łańcuchowe pochodzące od wiodących producentów, dając gwarancję wysokiej jakości, niezawodności i trwałości pochodzących z zastosowanych materiałów i technologii najwyższej jakości. Aby zapewnić wysokie standardy bezpieczeństwa, oferujemy tylko łańcuchy spełniające wymagania określane normami, do tego w bardzo konkurencyjnych cenach.

 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png