sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Zestawy wierteł uniwersalnych

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Zestawy wierteł uniwersalnych

Zestawy wierteł uniwersalnych to kompleksowe zestawy wierteł, które odpowiednio pasują do zastosowań różnego rodzaju. Wybór wiertła to jedna z najważniejszych kwestii, gdy planujesz remont lub chcesz na poważnie zająć się majsterkowaniem. Szybko jednak okazuje się, że pojedyncze wiertła nie są wystarczające do uzyskania odpowiedniego efektu. Warto zatem zastanowić się nad zakupem zestawu wierteł uniwersalnych. Odpowiednio dobrane mogą znacznie usprawnić pracę, ale także sprawić, że będzie ona prostsza oraz wygodniejsza i wymagająca mniejszego zużycia siły.

Oznaczenie wierteł - jak dobrać wiertło do wiertarki

Zanim zdecydujesz się na dane wiertła, warto sprawdzić jaki rodzaj mocowania będzie odpowiednio pasował do wiertarki, którą posiadasz. Możesz spotkać się z różnymi typami: zębatymi z uchwytem wiertarskim, uchwytem szybkozaciskowym lub systemem SDS. Zębaty uchwyt wiertarski charakteryzuje się przede wszystkim tym, że do zmiany wierteł używa się specjalnego kluczyka. Pozwala on na unieruchomienie wiertła, lecz bywa również mało wygodny i uciążliwy. Trzeba również uważać, aby go nie zgubić. Standardowe wiertła będą pasowały również do uchwytu szybkozaciskowego. Jest on znacznie wygodniejszy oraz nie wymaga użycia kluczyka. Zmiana wiertła w zestawie wierteł uniwersalnych z mocowaniem szybkozaciskowym trwa znacznie krócej.

Zestawy wierteł uniwersalnych - rodzaje

Kasety metalowe pozwalają na tworzenie szerokiej gamy możliwości kompletowania zawartości kaset. Zawsze są również w pełni wyposażone. Oferta naszego sklepu obejmuje różne rodzaje kaset, takie jak metalowe i z tworzywa sztucznego, jak również zestawy mieszane. Oferujemy możliwość wyposażenia kaset w wiertła o różnym kształcie, jak również długości. Rozwiązania tego typu dają gwarancję uporządkowania oraz odpowiedniej systematyzacji narzędzi. Dzięki temu praca stanie się bardziej usprawniona, co pozwoli na uzyskanie lepszych efektów. Układanie wszystkich rodzajów narzędzi w jednym miejscu i kompletowanie zestawu wierteł uniwersalnych pozwoli na lepszą organizację pracy.

ProduktŚrednica ØDługość całkowita [mm]Długość robocza [mm]MateriałPowłokaPrzeznaczenieTyp mocowaniailośćKątKierunek
 
Zestaw 5 wierteł wielozadaniowych multicut fi4-10
AL-0000100805100-00
brak danychStal Węglowado betonu1/4 sześciokątny5Prawe
 
Wiertła do betonu. drewna. metalu KIT 30 ALPEN
AL-0000800230100-00
brak danychzestawcylindrycznyPrawe
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza