sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pilniki obrotowe stożkowe ostre

4.6363636363636 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11 głosów)
Pilniki obrotowe stożkowe ostre

Pilniki obrotowe stożkowe ostre wykonane są z wysokiej jakości węglika spiekanego, który zapewnia przede wszystkim odpowiednio wysoką twardość narzędzia oraz możliwość obróbki szerokiej gamy materiałów o różnorodnych twardościach. Odpowiednio duży wybór kształtu części roboczej, uniwersalność i dodatkowo nieskomplikowana obróbka znajduje coraz większe zastosowanie pilników obrotowych stożkowych ostrych w różnych gałęziach przemysłu.

Zastosowanie pilników obrotowych stożkowych ostrych

W zależności od wybranego rozmiaru oraz rodzaju pilnika, możliwe jest jego zastosowanie w usuwaniu gratu, który sprawia wrażenie niedokładnego wykonania, ale może też prowadzić do problemów technicznych na kolejnych etapach produkcji. Pilniki obrotowe kuliste również świetnie sprawdzają się do obróbki konturów jako kolejny etap po frezowaniu materiału, doskonale poradzą sobie z wygładzeniem spawów i spoin. W specyficznych przypadkach pilnik obrotowy kulisty umożliwi fazowanie (załamanie krawędzi) materiału.

Przed użyciem warto zapoznać się z tabelą prędkości skrawania w zależności od obrabianego materiału. Stosowanie się do tych wartości wydłuży żywotność narzędzia. Pilnik obrotowy kulisty prócz zastosowań przemysłowych, znajdzie też swoje miejsce w zaciszu każdego przydomowego warsztatu. Takie narzędzie pozwoli w łatwy sposób wprowadzić w warsztatowe konstrukcje należyty profesjonalizm i zapewni im wysokiej jakości wykończenie. Jest to narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, jak i amatorskim przydomowym warsztacie. Sklep posiada bogaty asortyment, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom oraz standardom. W razie wątpliwości, profesjonalna obsługa naszego sklepu odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z zakupem tego produktu.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png