sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Frez modułowy

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Frez modułowy

Frez modułowy z oferty sklepu Akcesoria CNC przeznaczony jest do obróbki kół zębatych, ale jednocześnie to mniej popularne narzędzia i nie ma ich dużo na rynku. My natomiast chcąc wesprzeć naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór frezów modułowych, które są przystosowane do obróbki kół zębatych i łańcuchowych. Frezy specjalistyczne to poniekąd nasza jedna z lepszych ofert, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferta byłe na tyle dobrze przygotowana, aby każdy Klient mógł wybrać odpowiedni sprzęt.


Dzięki frezom modułowym szybko i łatwo można frezować koła ewolwentowe i specjalistyczne łańcuchowe. Firma FENES – specjalizująca się w tym zakresie – ma w swoim asortymencie niezwykle trwały i wydajny sprzęt, który będzie służył bardzo długo. Praca staje się efektywna i dokładna. Frez modułowy pomoże wykonać koła o niespotykanej tolerancji, dlatego zbędne może stać się szlifowanie zębów. Całość naszej oferty przedstawiamy poniżej i zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png