sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Noże tokarskie z lutowaną płytką

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5 głosów)
Noże tokarskie z lutowaną płytką

Noże tokarskie z lutowaną płytką marki FENES znajdują się w ofercie naszego sklepu. Firma ta w swojej ofercie ma przeróżne narzędzia w najlepszej jakości, które będą służyły przez długi czas. Temat toczenia nie jest im obcy, a do tego narzędzia te mają przystępne ceny i co raz jeszcze warto zaznaczyć – znakomitą jakość. Możemy Państwu zaproponować noże wygięte i proste, przecinaki, wytaczaki, noże do obróbki czół, a także noże do gwintów zewnętrznych i wewnętrznych. Nawet najmniejszy przedmiot możemy obrabiać z ogromną precyzją dzięki tym nożom tokarskim. Mają Państwo pewność wykończenia powierzchni w jak najlepszym stopniu.


Do czego sprawdzą się noże z wlutowaną płytką? Przede wszystkim są niezastąpione w obróbce na tokarkach CNC. Tutaj liczy się dobór odpowiednich parametrów, bo tylko wtedy można otrzymać najlepszy rezultat. Noże tokarskie znajdujące się w naszej ofercie posłużą nawet w najbardziej skomplikowanych pracach, z powodzeniem sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest ogromna dokładność. Nie ma także obaw o ich wytrzymałość, ponieważ będą doskonale pracować na posuwach oraz większych obrotach.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png