sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pilniki obrotowe płomykowe

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Pilniki obrotowe płomykowe

Pilniki obrotowe płomykowe wykonane są przede wszystkim z wysokiej jakości węglika spiekanego, który gwarantuje trwałość w utrzymaniu narzędzia oraz możliwości obróbki szerokiej gamy materiałów o różnorodnych twardościach. Dodatkowo, szeroki wybór kształtu, części roboczej, a także uniwersalność w zastosowaniu tego rodzaju narzędzi w różnych gałęziach przemysłu, również procentuje. Pilniki obrotowe płomykowe znajdują swoje zastosowanie w usuwaniu gratu, obróbki konturów oraz wygładzania spawów i spoin. Dodatkowo, często również używa się ich w wypadku załamanych krawędzi, a także do wyrównywania płaszczyzn.

Właściwości pilników obrotowych płomykowych

Narzędzia tego rodzaju zawierają pilniki Karnasch, które wykonane są z wysokiej jakości węglika wolframu. Dodatkowo, posiadają równie uzębienie naprzemianskośne typu HP-3, zapewniające płynność pracy oraz. krótkie wióry. Narzędzia lutowane są z powłoką Blue-Tec, która łączy w sobie wykorzystanie rozwiązań najnowszej technologii. Zapewnia wyjątkową żywotność narzędzia, a także doskonałą pracę z wszystkimi metalami różnego rodzaju. Warto również dodać, że wszystkie pilniki obrotowe płomykowe są testowane w odniesieniu do ich bezpieczeństwa oraz siły.

Innowacyjność w pracy

Dzięki zastosowaniu narzędzi tego rodzaju, każde spiłowanie stanie się bardziej precyzyjne oraz dostosowane do oczekiwań użytkownika. Pilniki obrotowe płomykowe dzięki obrotowej głowicy są w stanie dotrzeć do największych nierówności i odpowiednio je wygładzić. Dodatkowo, specjalna powłoka zapewnia długą żywotność narzędzia, co jest ważne przy jego ciągłym użytkowaniu. Zastosowanie pilników obrotowych płomykowych jest różnorodne, od obróbek poprzez wygładzanie i odpowiednie usuwanie grantu. Wraz z wykorzystaniem narzędzi tego rodzaju, można mieć pewność, że praca przebiegnie pomyślnie. Przed zakupem warto skontaktować się z doradcami w naszym sklepie, który dzięki wykwalifikowaniu i szerokiej wiedzy na temat narzędzi, z pewnością dobiorą produkty do oczekiwań klientów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png