sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pilniki obrotowe walcowe z czołem kulistym

4.6363636363636 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11 głosów)
Pilniki obrotowe walcowe z czołem kulistym

Pilniki obrotowe walcowe z czołem kulistym wykonane są z wysokiej jakości węglika spiekanego, który zapewnia przede wszystkim trwałość narzędzia, a także umożliwia obróbkę szerokiej gamy materiałów o różnorodnych twardościach. Dzięki możliwości wyboru kształtu części roboczej, uniwersalność i nieskomplikowana obróbka znajduje coraz większe zastosowanie pilników obrotowych walcowych z czołem kulistym z różnych gałęziach przemysłu.

Pilniki obrotowe walcowe z czołem kulistym - zastosowanie

W zależności od wybranego rozmiaru oraz rodzaju pilnika, możliwe jest jego zastosowanie w usuwaniu gratu, który sprawia wrażenie niedokładnego wykonania, ale może też prowadzić do problemów technicznych na kolejnych etapach produkcji. Pilniki obrotowe walcowe z czołem kulistym również świetnie sprawdzają się do wygładzenia powierzchni.

Przed użyciem warto zapoznać się z tabelą prędkości skrawania w zależności od obrabianego materiału. Stosowanie się do tych wartości wydłuży żywotność narzędzia. Pilnik obrotowy walcowy z czołem kulistym prócz zastosowań przemysłowych, znajdzie też swoje miejsce w zaciszu każdego przydomowego warsztatu. Takie narzędzie pozwoli w łatwy sposób wprowadzić w warsztatowe konstrukcje należyty profesjonalizm i zapewni im wysokiej jakości wykończenie. Jest to narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, jak i amatorskim przydomowym warsztacie. Sklep posiada bogaty asortyment, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom oraz standardom. W razie wątpliwości, profesjonalna obsługa naszego sklepu odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z zakupem tego produktu.

Pilniki obrotowe walcowe z czołem kulistym to wysokiej jakości narzędzia, które dzięki wykonaniu z węglika spiekanego VHM, materiał narzędziowy uzyskiwany jest metodą metalurgii proszkowej z węglików metali, na przykład wolframu, tytanu, są niezwykle trwałe. Dzięki temu, że węgliki spiekane zachowują swoje właściwości skrawne do temperatury 850 stopni Celsjusza, pilniki obrotowe kuliste umożliwiają obróbkę szerokiej gamy materiałów o różnych twardościach.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png