sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pilniki obrotowe łukowe z czołem kulistym

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (14 głosów)
Pilniki obrotowe łukowe z czołem kulistym

Pilniki obrotowe łukowe z czołem kulistym narzędzia które dzięki wykonaniu z węglika spiekanego VHM, materiał narzędziowy uzyskiwany jest metodą metalurgii proszkowej z węglików metali, na przykład wolframu, tytanu, są niezwykle trwałe. Dzięki temu, że węgliki spiekane zachowują swoje właściwości skrawne do temperatury 850 stopni Celsjusza. Duże możliwości wyboru rozmiaru kulistej części roboczej umożliwia zastosowanie pilników obrotowych w wielu miejscach procesu przemysłowego.

Przed zakupem tego rodzaju produktu warto zapoznać się z tabelą prędkości skrawania w zależności od obrabianego materiału. Stosowanie się do tych wartości wydłuży żywotność narzędzia. Pilnik obrotowy łukowy z czołem kulistym prócz zastosowań przemysłowych, znajdzie też swoje miejsce w zaciszu każdego przydomowego warsztatu. Takie narzędzie pozwoli w łatwy sposób wprowadzić w warsztatowe konstrukcje należyty profesjonalizm i zapewni im wysokiej jakości wykończenie. Jest to narzędzie, którego nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym zakładzie produkcyjnym, jak i amatorskim przydomowym warsztacie. Sklep posiada bogaty asortyment, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom oraz standardom. W razie wątpliwości, profesjonalna obsługa naszego sklepu odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z zakupem tego produktu.

Zastosowanie narzędzia

Pilniki obrotowe łukowe z czołem kulistym również świetnie sprawdzają się do obróbki konturów jako kolejny etap po frezowaniu materiału, doskonale poradzą sobie z wygładzeniem spawów i spoin. W specyficznych przypadkach pilnik obrotowy kulisty umożliwi fazowanie (załamanie krawędzi) materiału. W zależności od wybranego rozmiaru oraz rodzaju pilnika, możliwe jest jego zastosowanie w usuwaniu gratu, który sprawia wrażenie niedokładnego wykonania, ale może też prowadzić do problemów technicznych na kolejnych etapach produkcji.

Pilniki obrotowe łukowe z czołem kulistym - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png