sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Frezy trzpieniowe walcowo-czołowe

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4 głosów)
Frezy trzpieniowe walcowo-czołowe

 

Frezy trzpieniowe walcowo-czołowe z oferty naszego sklepu to tylko profesjonalny sprzęt najlepszych producentów. Są to frezy do obróbki płaszczyzn czołowych oraz samych płaszczyzn, rowków i kieszeni, a także obrzeży.  We frezach specjalizuje się głównie firma YG-1 oraz FENES i frezy są dostępne w wersji z uchwytem walcowym oraz stożkowym Morse’a. Każdy frez został zbudowany w ten sposób, aby zapewnić jak największą precyzję, trwałość oraz najlepsze parametry obróbki przy każdym z możliwych materiałów. U nas znajda Państwo m.in.: frezy z węglika spiekanego, ze stali kobaltowej i proszkowej oraz te z płytką diamentową. Frezy do maszyn CNC i obróbki szybkościowej, ale też do maszyn konwencjonalnych. Frezy z długą krawędzią skrawającą są używane przede wszystkim do frezowania tych głębszych osadzeń. Dzięki frezom z naszego sklepu mają Państwo pewność, że praca zostanie wykonana bardzo dokładnie, a same narzędzia będą służyć bardzo długo. Zapraszamy do kontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości lub trudnościami w wyborze.

 

Narzędzia skrawające służące do obróbki płaszczyzn oraz płaszczyzn z obrzeżem i rowków teowych. W ofercie posiadamy frezy z chwytem walcowym oraz stożkowym. Części skrawjące frezów wykonane są z różnych materiałów:

  • ze stali szybkotnącej(HSS)
  • ze stali kobaltowej (HSS-E lub HSS-Co)
  • z węglika spiekanego (HM)
  • ze stali proszkowej (PM)
  • z płytką diamentową (PKD lub DIA)
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png