sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Płytki skrawające wieloostrzowe PAFANA

4.7083333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.71 (12 głosów)
Płytki skrawające wieloostrzowe PAFANA

Sklep EBMiA oferuje bardzo szeroki wybór płytek do głowic frezerskich, składanych noży tokarskich, wierteł składanych oraz innych narzędzi, między innymi frezów jeżowych, tarczowych oraz wielu innych. Nasza oferta obejmuje płytki skrawające markowane przez firmę PAFANA, czyli czołowego producenta narzędzi skrawających w Polsce, SANDVIK oraz BAILDONIT, czyli firmy słynącej z wysokiej jakości produkowanych płytek, a także firm LAMINA i SUMITOMO, czyli jednych z najlepszych producentów płytek do obróbki skrawaniem.
 
W naszej ofercie znajdziecie każdy typ płytek niezbędny do obróbki wstępnej oraz wykańczającej. Znajdują się tutaj płytki do toczenia przystosowane do maszyn konwencjonalnych oraz do maszyn CNC i obróbki szybkościowej. W ofercie dostępne są także płytki do frezowania oraz wiercenia i płytki do obróbki specjalistycznej, jak chociażby do gładzenia powierzchni oraz do frezowania na bardzo dużych prędkościach obrotowych.
 
Bardzo bogata oferta płytek w sklepie EBMiA wynika z dużego zapotrzebowania na dobrej jakości materiały skrawające. Od dłuższego już czasu nasi klienci pracują na płytkach oferowanych przez nas i chwalą sobie wysoką jakość, trwałość i bardzo dużą wydajność, a także bardzo atrakcyjną cenę.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png