sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Półwyroby noży

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (8 głosów)
Półwyroby noży

Półwyroby noży to bardzo specjalistyczne narzędzia do cięcia, dzięki którym praca może być wykonana bardzo dokładnie i przede wszystkim skutecznie. Liczy się bowiem oprzyrządowanie tokarki, która powinna być odpowiednio wyposażona, a jej każdy element powinien być niezawodny. Półwyroby noży, które Państwu oferujemy to narzędzia tnące, znajdujące się w imaku nożowym, pracujące z oprawkami. Półwyroby noży to nic innego jak wysokiej jakości stal szybkotnąca o przekroju prostokąta lub kwadratu. Każdy z noży powinien być wybrany pod względem przeznaczenia oraz rodzajem cięcia jaki chcemy uzyskać. Tylko w ten sposób praca może być efektywna.

W naszym sklepie znajdą Państwo oprawki A, B i C, które mają różny kształt i rozmiar. Należy właściwie dopasować je do noży, w czym oczywiście bardzo chętnie pomożemy. Aby tokarka działała sprawnie musi mieć odpowiednie elementy, a półwyroby noży są jednymi z nich. Wszystkie nasze produkty mają wysoką jakość wykonania i cechują się niezawodną pracą. Narzędzia mają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na noże składane, płytki skrawające i noże tokarskie z lutowaną płytką.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png