sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wiertła do drewna

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)
Wiertła do drewna

Wiertła do drewna firmy Alpen odporne są na działanie wysokich temperatur do 450 stopni Celsjusza. Znajdują swoje zastosowanie do wiercenia miękkiego oraz twardego drewna, a także płyt wiórowych, pilśniowych oraz do wiercenia otworów pod kołki. Znormalizowany profil uchwytu umożliwia zastosowanie we wszystkich standardowych wiertarkach akumulatorowych oraz uchwytach uniwersalnych, takich jak uchwyty do bitów. Wiertła do drewna tego typu stosuje się również do konwencjonalnych uchwytów wiertarskich, takich jak chwyt sześciokątny, który zapobiega ześlizgiwaniu.

Charakterystyka wierteł do drewna Alpen

Urządzenia tego typu są odpowiednio dokładnie, dzięki szlifowaniu ostrzom wstępnym. Dodatkowo, podwójna faza skupia się na dokładnym prowadzeniu wiertła. Stal typu HSS odporna jest na działanie temperatury do 450 stopni Celsjusza. Wiertła kręte do wiercenia w cienkich materiałach, w takich jak w blacharniach, warsztatach samochodowych itd. Wiertła do stosowania w wiertarkach ręcznych. Nie należy stosować ich do standardowych głębokości wiercenia.

Wiertła do drewna

Obróbka drewna opiera się na wierceniu otworów, dlatego niezbędnym narzędziem do pracy jest wiertarka z zestawem wierteł. Asortyment naszego sklepu obejmuje wiele typów wierteł do drewna przystosowanych do różnych zadań. To specjalistyczne wiertła do drewna piórowe, wiertła do drewna puszkowe, wiertła do drewna łopatkowe, dzięki którym można przygotować konkretny otwór.

Wykonywanie otworów o specjalnych parametrach lub przewiercanie grubych płyt oraz desek wymaga specjalnych akcesoriów, dlatego też w naszym sklepie można znaleźć wiertła do drewna zarówno o mniejszym, jak i o większym rozmiarze. Osoby wybierające wiertła tego rodzaju z pewnością kierują się również ceną, dlatego proponujemy modele tańsze, ale jednocześnie spełniające wysokie standardy zastosowania. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednią jakość przemysłową na wysokim poziomie, dzięki czemu zawsze trafiają w punkt, w którym ma być wywiercony otwór oraz są doskonale ostre.

Sprawdź jakie są rodzaje i zastosowanie wierteł do drewna - https://www.ebmia.pl/wiedza/porady/narzedzia-porady/wiertla-do-drewna-rodzaje-i-zastosowanie/

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png