sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Frezy YG-1 VHM trzpieniowe o geometrii atywibracyjnej STAL/INOX

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Frezy YG-1 VHM trzpieniowe o geometrii atywibracyjnej STAL/INOX

Frezy YG-1 VHM trzpieniowe o geometrii atywibracyjnej STAL/INOX to frezy o specjalnym zastosowaniu oraz zaangażowanym użyciu. Są to frezy trzpieniowe wyprodukowane dla wymagających użytkowników, którzy oczekują doskonałej jakości i dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Frezy YG-1 VHM trzpieniowe o geometrii atywibracyjnej STAL/INOX krótkie (Z=4) EMB41 Specjalna geometria ostrza eliminuje wibracje. Zaprojektowane do stali miękkich, stali nierdzewnych, żeliwa, stali narzędziowych, stopów tytanu, stali wstępnie utwardzonych oraz materiałów o niskiej twardości poniżej 40HRC. Doskonała obróbka wykańczająca powierzchni. Większe prędkości skrawania i głębokość skrawania oraz szybsze usuwanie materiału.

Warto mieć na uwadze, że oferowane przez nas frezy wykonane z węglików spiekanych to nie tylko wysoka i na pewno oczekiwana jakość, ale także wyjątkowa trwałość narzędzi. Tego rodzaju frezy zapewniają najlepszy stosunek parametrów obróbki do trwałości narzędzia oraz jakości obróbki. Idealnie nadają się do pracy z takimi materiałami, jak twarda stal hartowana, aluminium czy inne tworzywa sztuczne.

Doskonałą jakością wyróżniają się też frezy YG-1 VHM trzpieniowe o geometrii atywibracyjnej STAL/INOX krótkie z promieniem (Z=4) EMB43 czy choćby frezy YG-1 VHM trzpieniowe o geometrii atywibracyjnej STAL/INOX długie z promieniem (Z=4) EMD40. Ich dużą zaletą jest możliwość zdecydowanego ograniczenia wibracji, jakie mogą przeszkadzać w precyzyjnej obróbce materiałów, ale też stanowią bardzo niekomfortowy element pracy dla osoby obrabiającej. Jest to z pewnością najbardziej zaawansowana grupa frezów trzpieniowych. Można ich z powodzeniem używać do obróbki materiałów trudnoobrabialnych, również w obróbce ścianek i frezowaniu rowków w takich materiałach jak stopy miedzi, stale węglowe i stale stopowe. Potrafią skutecznie redukować opór skrawania oraz efektywnie usuwać wióry ze strefy roboczej. 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png