sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Frezy YG-1 VHM trzpieniowe do 48 HRc K-2

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Frezy YG-1 VHM trzpieniowe do 48 HRc K-2

Frezowanie to trudna sztuka obróbki drewna, choć przyglądając się jej bliżej, nie okaże się wielkim problemem, jeśli wyposażymy się w odpowiednie i dobrej jakości frezy trzpieniowe. W naszym sklepie oferujemy dużą ilość frezów, które z pewnością usprawnią proces frezowania.

Na szczególną uwagę zasługują frezy trzpieniowe wykonane z węglików spiekanych, ponieważ te odznaczają się dużą wytrzymałością i doskonałą twardością. Uszkodzenia mechaniczne nie będą wówczas naszym kłopotem, a co ciekawe, możemy się także cieszyć ich bardzo długą żywotnością. Przykładem będą tu z pewnością frezy YG-1 VHM trzpieniowe <48 HRc K-2. Są to frezy odpowiednie do frezowania na sucho w podwyższonych temperaturach. Frezy walcowo-czołowe o podwyższonej wydajności. Zaprojektowane do frezowania rowków z promieniem na dnie, promieni wewnętrznych oraz zarysów specjalnych. Należy do nich modele: frezy YG-1 VHM trzpieniowe <48 HRc K-2 długie kulowe (Z=2|4). Szybkie usuwanie wiórów umożliwiają frezy walcowo-czołowe o podwyższonej wydajności. Kolejnymi frezami specjalnymi, jakie sprawdzą się w wysokich temperaturach będą frezy YG-1 VHM trzpieniowe <48 HRc K-2 krótkie, kulowe (Z=2|4) G9634. Zaprojektowane do frezowania rowków z promieniem na dnie, promieni wewnętrznych oraz zarysów specjalnych. 4 ostrza pozwalają na lepsze wykończenie powierzchni roboczej.

Wszystkie tego rodzaju frezy mają swoje szerokie zastosowanie zarówno w prywatnych, przydomowy warsztatach pracy, gdzie pasują do wielu rodzajów frezarek, jak i w zakładach produkcyjnych, gdzie następuje masowa produkcja meblarska. Frezy trzpieniowe z łatwością dopasowują się do konkretnego rodzaju materiałów, w jakich będą dokonywać obróbki. Warto więc mieć na uwadze, że im twardszy materiał roboczy, tym bardziej wymagającego frezu oczekuje. Oferujemy do wymagających pracy głównie frezy trzpieniowe wykonane z węglików spiekanych, ponieważ idealnie radzą sobie z twardym materiałem, jak drewno egzotyczne, ale i wszelkie tworzywa sztuczne. 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png