sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Frezy YG-1 VHM trzpieniowe do 55 HRc X-POWER

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Frezy YG-1 VHM trzpieniowe do 55 HRc X-POWER

W ofercie naszego sklepu, poza uniwersalnymi frezami, mamy Państwu do zaproponowania także specjalistyczne frezy trzpieniowe charakteryzujące się specyficznymi parametrami. Są one przeznaczone do wymagających i bardzo precyzyjnych prac. Frezy YG-1 VHM trzpieniowe <55 HRc X-POWER krótkie z promieniem i szyjką (Z=4) zaprojektowane do obróbki stali narzędziowych, stali stopowych, stali na formy i innych materiałów wysoko utwardzanych. Doskonała obróbka wykańczająca powierzchni umożliwia pracę przy zwiększonych posuwach. Frezy typu YG-1 VHM trzpieniowe <55 HRc X-POWER EM905, dzięki promieniowi na tylnych czołach frez nie zostawia śladu na granicach między przejściami podczas frezowania stopniowego.

Za ich pomocą możliwa jest obróbka szybkościowa głębokich wybrań metodą frezowania stopniowego (warstwowego). Odpowiedni do frezowania wysokich ścian, frezowania powierzchni śrubowych i frezowania kształtowego. Dzięki promieniowi na tylnych czołach frez nie zostawia śladu na granicach między przejściami podczas frezowania stopniowego. Obróbka szybkościowa głębokich wybrań metodą frezowania stopniowego (warstwowego). Odpowiedni do frezowania wysokich ścian, frezowania powierzchni śrubowych i frezowania kształtowego. Frezy YG-1 VHM  trzpieniowe <55 HRc X-POWER stożkowe z promieniem i szyjką (Z=4) natomiast umożliwia frezowanie głębokich rowków dzięki zwężonej szyjce. Gwarantuje wysoko wydajne frezowanie głębokich rowków, dzięki wydłużonej części roboczej.

Frezy YG-1 VHM trzpieniowe <55 HRc X-POWER długie z promieniem (Z=2|4|6) EM819 zaprojektowane do obróbki stali narzędziowych, stali stopowych, stali na formy i innych materiałów wysoko utwardzonych. 4 ostrza pozwalają osiągnąć lepszą chropowatość części. Zwiększyć wydajność produkcji. Oferujemy także wiele innych rodzajów frezów, które mogą się przyczynić do lepszej efektywności Państwa pracy. Jesteśmy przekonani, że z szerokiej oferty naszych produktów z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie. 

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png