sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wałki wieloklinowe

4.8333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.83 (9 głosów)
Wałki wieloklinowe

Wałki wieloklinowe służą do tworzenia połączeń wielowypustowych, czyli ruchowych, bez żadnych elementów pośredniczących. Zazwyczaj używane są do osadzania piast na wałach. Połączenia takie są trudniejsze do wykonania niż połączenia wypustowe, za to są trwalsze, bardziej wytrzymałe, a przez to stosowane w bardziej odpowiedzialnych zastosowaniach. Wielokliny zazwyczaj stosowane są do stworzenia prowadzania liniowego. Dodatkowo, mogą być zastosowanie również do zabezpieczenia przed obrotem i zapewnienie pracy bez zbędnego luzu przy zmiennym kierunku obrotów. Wałki wieloklinowe umożliwiają przeniesienie wysokich momentów skręcających. Standardowo, dla normalnych warunków, produkowane są one w za pomocą najnowszej technologii ze stali C45 (według ESN 12 050), według normy ISO14 (DIN 5463). W dbałości o każdy szczegół naszych produktów dokładamy wszelkich starań, by narzędzia wykonane były w najwyższym standardzie, dlatego w naszych wałkach wieloklinowych szerokość klina i średnica wewnętrzna posiadają wymiary wykonane z dokładnością od 0 do -0,08. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wałki  o maksymalnej długości 3 metrów bieżących. Tolerancja długości w takim wypadkuwynosi  +/-5mm.

Oferujemy mnogość rodzajów wałków wieloklinowych. Różnią się one profilem, ilością klinów, wymiarami i długością. Jak zawsze dokładamy wszelkich starań, aby produkty trafiające na nasze półki były najwyższej jakości, pochodziły od renomowanych i najlepszych producentów, gdyż zdajemy sobie sprawę, że od sprawności i niezawodności podstawowych elementów i narzędzi zależy bezpieczeństwo pracowników i użytkowników, oraz należyte wykonanie całości i funkcjonowanie przedsiębiorstw. Wałki wieloklinowe są szczególnie szeroko stosowane w przemyśle, więc i w tym wypadku staramy się, by nasz asortyment był szczególnie bogaty.

Wałki wieloklinowe - rysunek techniczny
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png