sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wkrętaki krzyżakowe Philips (PH)

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Wkrętaki krzyżakowe Philips (PH)

Wkrętaki krzyżakowe philips to odmiana wkrętaków krzyżakowych. Głowica jest w nich zaostrzona, co zwiększa nacisk na śrubę jak i zapobiega wyślizgiwaniu się śrubokrętu ze śruby.

Nasze wkrętaki krzyżakowe philips dostępne są w wielu różnych wersjach. Klasyczne z głowicą z wysokiej jakości stali odpornej na złamania i zarysowania, bardzo dobrze pokrywają powierzchnię gniazda w śrubie. Ergonomiczna rękojeść nie męczy dłoni i pozwala przekazać nacisk dalej. Wkrętaki w wersji SoftFinish są izolowane, dzięki czemu mogą być używane przy pracach z urządzeniami elektronicznymi. Precyzyjne, drobne wkrętaki są odpowiednie do napraw przeprowadzanych na małych urządzeniach. Poza tym posiadamy wiele innych wkrętaków, o różnych rękojeściach jak i głowicach, dzięki czemu każdy użytkownik odnajdzie odpowiednie dla siebie narzędzie.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png