sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wkrętaki

4.6363636363636 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.64 (11 głosów)
Wkrętaki

Wkrętaki to najbardziej podstawowe elementy wyposażenia każdego warsztatu, amatorskiego jak i profesjonalnego. Umożliwiają odkręcanie i przykręcanie różnego typu śrub i wkrętów. Są klasycznymi narzędziami, nie potrzebują prądu ani żadnych dodatków, można je w prosty sposób przechowywać w każdej szufladzie. Różne typy śrub potrzebują różnych końcówek, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa następujące kategorie.

Wkrętaki płaskie do klasycznych śrub z długim gniazdem. Są to bardzo uniwersalne śruby, a cała powierzchnia wkrętaka, choć płaska i cienka, przylega to gniazda.

Wkrętaki imbusowe do sześciokątnych gniazd charakteryzują się dużo większą powierzchnią przylegania niż śruby z gniazdem płaskim. Często występują w łączeniach w różnych mechanizmach i urządzeniach, na przykład rowerach.

Wkrętaki krzyżakowe PZ to rozszerzona wersja wkrętaków płaskich. Powierzchnia przylegająca została w nich zwiększona przez dodanie prostopadłej ścianki. Trzymają się w gnieździe pewniej niż ich płaskie odpowiedniki.

Wkrętaki typu philips są podobne do typu krzyżakowego, jednak ich ścianki umieszczone są pod kątem, tworząc ostry czubek. Dzięki temu punktowi siła nacisku na śrubkę jest mocniejsza. Szeroko spotykany typ przy obróbce miękkich materiałów takich jak drewno.

Wkrętaki Torx są kompatybilne z precyzyjnymi gniazdami typu Torx. Mają kształt wielokątnej gniazdy, cała ich powierzchnia przylega do gniazda, a ramiona pozwalają zwiększyć moment przyłożenia.

Wybraliśmy nasze wkrętaki tak, aby wykonane były z wysokiej jakości materiałów. Odpowiedni stop stali zapewnia równomierne przyłożenie i odporność na złamania. Ich rączki są ergonomiczne, pokryte powierzchnią zapobiegającą ześlizgiwaniu się dłoni.

Jeśli szukasz odpowiedniego narzędzia do szybkiego wkręcania i wykręcania śrub, dobrze trafiłeś. Wkrętaki to zdecydowanie najlepsze akcesoria, które ułatwią pracę z wkrętami. Świetnie sprawdzają się podczas składania mebli, zawieszania półek, jak również telewizora na ścianie, a także przy mniejszych, jak i większych naprawach. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wkrętaków do różnych zastosowań. Wybierz ten najlepszy. Zapraszamy do zakupów.

Śrubokręt to nazwa często używana zamiennie na określenie najprostszej formy wkrętaka z rękojeścią wykonaną z tworzywa sztucznego. Istnieje jednak wiele innych rodzajów tego narzędzia, np. wykonanych z materiałów gumopodobnych, ułatwiających trzymanie ich w dłoni, co sprawdza się szczególnie przy pracy w trudnych warunkach. Wkrętaki to narzędzia o niezwykle szerokim zastosowaniu. Niektóre z nich wyposażone są w grzechotkę czy też akumulator. Bez względu na to, czy majsterkujesz jedynie w domowym zaciszu, garażu czy profesjonalnym warsztacie, takie narzędzie z pewnością Ci się przyda.  

W ofercie naszego sklepu internetowego Akcesoria CNC znajdziesz bogaty wybór wkrętaków do wielu różnych prac. Dzięki temu z łatwością dopasujesz narzędzie do konkretnego zastosowania. Podstawowy model to wkrętak płaski o szerokiej końcówce, który stosuje się do śrub o płaskim wyżłobieniu. Z kolei wkrętaki krzyżowe posiadają stałe końcówki odpowiadające końcówkom w śrubach krzyżowych. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć problemu zsuwania się narzędzia ze śruby.

Innym rodzaje wkrętaków są wkrętaki Torx, które wyposażone są w końcówkę sześcioramienną. Wykorzystywane są głównie do pracy z urządzeniami elektronicznymi. Jeśli jednak potrzebujesz narzędzia do zadań specjalnych, sięgnij po wkrętaki izolowane nazywane także wkrętakami elektrotechnicznymi. Mają świetną izolację, dlatego doskonale sprawdzą się podczas pracy z układami sieci elektrycznej. Przed zakupem sprawdź jednak, jakie maksymalne napięcie są w stanie wytrzymać. Wśród produktów, które oferujemy dostępne są także wkrętaki z grzechotką, które posiadają ruchomą obudowę. Znacząco ułatwiają wkręcanie oraz wykręcanie śrub. Nasze wkrętaki dostępne są osobno lub w praktycznych zestawach. Sprawdź ofertę Akcesoria CNC i wybierz najlepsze narzędzia dla siebie.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png