sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Bity

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5 głosów)
Bity

Bity (groty wkrętakowe) są wymienny główkami we wkrętakach. Stworzyliśmy dla Państwa możliwość zakupienia wielu pojedynczych bitów, ponieważ wiemy, że profesjonaliści czasami muszą stworzyć swój własny zestaw, do różnych zastosować i różnych materiałów. Nasze bity dostępne są w wielu wersjach. Nadają się do wkręcania w metalu i drewnie, mogą być izolowane do prac z elektrycznością. Występują w różnych kształtach.

Bity płaskie nadają się do śrub i wkrętów z rowkiem prostym. Często używane przy obróbce drewna, metalu, ale ich zastosowanie określa się jako ogólne. Dostępne w wersji krótkiej, długiej oraz izolowanej.

Bity imbusowe są odpowiednie do śrub i wkrętów z gniazdem sześciokątnym. Są bardzo wytrzymałe i zapewniają maksymalny styk bitu z gniazdem. Śruby imbusowe mają swoje zastosowanie w materiałach takich jak metal, oraz w większych konstrukcjach.

Bity Torx to groty do śrub ogólnego przeznaczenia. Występują w wielu wersjach, podstawowej czyli krótkiej, długiej do sięgania w trudno dostępne miejsca, specjalnie izolowane oraz bardzo grube, do mocnych śrub.

Bity philips są odpowiednie do śrub z gniazdem krzyżakowym. Pomimo swojego zaostrzonego, zwężanego kształtu muszą utrzymać się w śrubie oraz być odporne na naciski. Występują w wielu rozmiarach i długościach, oferowane także w zestawach.

Bity pozidriv pasują do podobnych śrub jak śruby krzyżowe. Jednak o ile śruby krzyżowe mają dwa, prostopadłe nacięcia, to śruby pozidriv są ulepszone o 2 dodatkowe nacięcia po przekątnych. Dzięki temu bit lepiej trzyma się w gnieździe. Podobnie jak inne dostępny jest w wielu wersjach rozmiarowych jak i całych zestawach.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png