sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Szczypce zaciskowe

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (12 głosów)
Szczypce zaciskowe

Szczypce zaciskowe służą do regulowanego zaciskania i przytrzymywania elementu na szczypcach. Są szczególnie wygodne przy dokręcaniu, nie trzeba cały czas blokować ręką szczypiec, przed rozsunięciem się. Specjalny mechanizm zapadkowy pozwala utrzymać silny nacisk przez żądany czas. Dodatkowym usprawnieniem jest możliwość kontrolowania siły nacisku. Swoje główne zastosowanie znajdują w mechanice i hydraulice.

Szczypce zaciskowe występują w wielu odmianach. Podstawowe mają wiele kształtów szczęk, od okrągłych po w kształcie U. Dzięki nim dopasują Państwo szczypce do każdej pracy, od dokręcania śrub po spawanie. Poza tym mamy w swojej ofercie szczypce zaciskowe typu morse’a o wydłużonych szczękach przydatne do precyzyjnych prac na ograniczonej powierzchni. Nasze szczypce zbudowane są w wytrzymałego, antykorozyjnego materiału. Rowkowane szczęki zapewniają pewny chwyt bez ześlizgiwania się, a specjalnie skonstruowane mechanizmy na zwiększenie siły nacisku, jej regulację czy proste rozluźnienie nacisku. Wbudowane przecinaki drutu doceni każdy profesjonalista.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png