sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

do przewodów

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (10 głosów)
do przewodów

Nożyce do przewodów to profesjonalne narzędzia o innych zadaniach niż pozostałe typy nożyc. Przede wszystkim muszą poradzić sobie nie z twardym, kruchym metalem, ale gumowymi, elastycznymi izolacjami kabli i przewodów, oraz samymi przewodami wykonanymi z miedzy lub aluminium. Determinuję to inną budowę i sposób użytkowaniu. Przede wszystkim są one przystosowane, zależnie od wersji, do użytkowania oburącz, co zwiększa siłę nacisku, dzięki czemu nożyce mogą sobie poradzić z grubymi, wielożyłowymi kablami. Inne zbudowane są tak, aby używało się ich jednoręcznie, co zwiększa komfort pracy, ponieważ szybciej możemy obcinać pojedyncze kable, ale także bezpieczeństwo podczas ich użytkowania.

Kształt ich ostrzy jest różny, proste, zaokrąglone, ząbkowane. Jest bardzo twardy, aby przebić się przez izolację. Rączka zbudowana jest tak, aby amortyzować uderzenie oraz izolować użytkownika od prądu, który może płynąć w kablu. Nożyce do przewodów nie są polecane do stalowych drutów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png