sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Młotki ślusarskie

4.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.86 (7 głosów)
Młotki ślusarskie

Młotki ślusarskie są powszechnie spotykanym, tradycyjnym narzędziem użytkowanym w każdym warsztacie. Ich budowa jest prosta, rękojeść przekazuje siłę uderzenia do grubego, metalowego, tępego obucha. Długa rękojeść pomaga zwiększyć siłę uderzenia poprzez szerokie zamachnięcie się, dzięki czemu można rozbijać twarde materiały, kamienie czy beton. Krótka rękojeść sprawia, że młot jest lżejszy i można go używać w parze z innymi narzędziami takimi jak: dłuta, wybijaki, punktaki i znaczniki i wiele innych, zależnych od naszych potrzeb i pomysłów.

Wybraliśmy dla Państwa najlepsze młoty, które oferują szereg funkcjonalności. Różne rozmiary i wagi ( od 200g do 2000g) pozwalają użytkować je na różne sposoby. Szeroki wybór rękojeści, drewniane, kompozytowe, pokryte gumą pozwalają Państwu wybrać pomiędzy różnymi metodami amortyzacji uderzenia. Znacząco wpływają także na wagę narzędzia. Również obuchy oferowane Państwu mogą być wybierane z wielu różnych odmian. Tradycyjny , stal węglowa, włókno szklane to tylko niektóre z materiałów budowy obuchu. Mocowanie na klin lub poprzez stopienie rękojeści z obuchem zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i odpowiednie przekazywanie siły uderzania. Młotek ślusarski mini z wymiennymi końcówkami to nowoczesne narzędzie, które umożliwi precyzyjne pracy z wieloma materiałami i narzędziami.

To wszystko w naszym sklepie.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png