sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wkrętarki pneumatyczne

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Wkrętarki pneumatyczne

Wkrętarki pneumatyczne służą do wkręcania i wykręcania wkrętów. Szerokie zastosowanie tych urządzeń sprawia, że można je znaleźć w skrzyniach narzędziowych należących zarówno do fachowców, jak i majsterkowiczów. Do zastosowań przemysłowych dedykowane są wkrętarki pneumatyczne o lepszych paramentach technicznych i wzmocnionej obudowie. Wszędzie tam, gdzie wkrętarka jest używana sporadycznie, np. w przydomowym warsztacie lub przy pracach w domu, z powodzeniem sprawdzi się urządzenie o standardowych parametrach.

Jest co najmniej kilka powodów, dla których wkrętarki pneumatyczne są optymalnym wyborem. Z uwagi na konstrukcję są one wydajne – można je stosować nawet w przypadku prac w bardzo twardych materiałach. Są przy tym wygodniejsze i bezpieczniejsze niż wkrętarki sieciowe oraz nie wymagają systematycznego ładowania, jak ma to miejsce w przypadku wkrętarek akumulatorowych.

Proponujemy Państwu wkrętarki pneumatyczne różnego rodzaju. W sprzedaży mamy wkrętarki pneumatyczne proste, które wyróżniają się brakiem wyprofilowanej rękojeści. Wszędzie tam, gdzie wkręty mają zostać wkręcone lub wykręcone w miejscach trudnodostępnych, sprawdzą się wkrętarki pneumatyczne kątowe. Klienci zakupią u nas także standardowe wkrętarki pneumatyczne, czyli pistoletowe, które – w zależności od parametrów – mogą być używane w zakładach produkcyjnych i przemysłowych lub warunkach domowych. Z myślą o fachowcach, którzy na co dzień korzystają z wkrętarki, przygotowaliśmy szeroki wybór wkrętarek pneumatycznych impulsowych. Naszą ofertę dopełniają mierniki momentu obrotowego.

Współpracujemy z renomowanymi producentami wkrętarek pneumatycznych, dzięki czemu sprzedajemy produkty zróżnicowane pod względem paramentów i przede wszystkim niezawodne. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. W razie pytań wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, który chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi oraz doradzą w wyborze najlepszej wkrętarki pneumatycznej.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png