sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pistolety do piaskowania

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Pistolety do piaskowania

Piaskowanie to jeden z bardziej skomplikowanych procesów technologicznych, który wymaga stosowania narzędzi o najwyższym standardzie w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu. Polega on na szlifowaniu powierzchni dowolnym materiałem ściernym za pomocą sprężonego powietrza, a więc jest to proces wysoce precyzyjny, a do tego stanowiący niejakie zagrożenie dla pracowników, którzy narażeni są na wdychanie drobnych materiałów ściernych. Dlatego też absolutnie niezbędnym jest stosowanie narzędzi i urządzeń bezpiecznych, pewnych, przetestowanych i atestowanych w drodze dopuszczenia narzędzia do pracy. Tylko takie urządzenia oferowane są w naszym sklepie. Piasek jest doskonałym materiałem czyszczącym, który bez problemu pozbywa się rdzy i innych zanieczyszczeń, niestety, ma również negatywny wpływ na same narzędzia, które w naszej ofercie, wykonane są z wyjątkowo trwałych materiałów, pozwalając na długotrwałą eksploatację bez groźby uszkodzenia.

Pistolety do piaskowania oferowane w naszym sklepie to produkty różnych marek, wykonane jednak bez wyjątku w najwyższej jakości i zapewniające bezpieczeństwo, dokładność i poręczność wykonywania piaskowania. Oferujemy trzy różne pistolety do piaskowania z wężami, spośród których wybierać można ten, który wymiarami, wydajnością czy sprawnością najbardziej będzie Państwo odpowiadać. Oprócz tego w naszym asortymencie znajduje się pistolet do piaskowania ze zbiornikiem, służący do czyszczenia oraz kształtowania powierzchni. Prawdziwym hitem jest komora do piaskowania, prawdziwie profesjonalny sprzęt. Przeznaczony jest dla piaskowania obiektów o niewielkich gabarytach i gwarantuje efektywność piaskowania, jako że zamknięty obieg ścierniwa pozwala na precyzję działania i dodatkowo dokłada wszelkich starań w kwestii bezpieczeństwa wykonywania pracy.

Produktśrednica dyszyZakres ciśnieniaśrednice dysz w kpl.zużycie powietrza
 
Pistolet do piaskowania z wężem YATO
YT-2375
6.3 mm0.8 MPa6.3 mm160 l/min
 
Pistolet do piaskowania ze zbiornikiem YATO
YT-2376
6.3 mm0.8 MPa160 l/min
 
Pistolet do piaskowania z wężem  COM-PST
P-PST
6.8 mm0.8 MPa6.8 mm160 l/min
 
Pistolet do piaskowania z wężem JA-WAP2
P-WAP2
7.24 mm0.8 MPa7.24 mm160 l/min
 
Komora do Piaskowania SBC-2030
P-SBC-2030
7mm5 - 10 bar7 mm1020 l/min
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png