sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wiertarko - wkrętarki

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Wiertarko - wkrętarki

Wiertarko-wkrętarki to urządzenia pneumatyczne, które łączą w sobie funkcjonalność wkrętarki pneumatycznej oraz możliwości i prędkości wiertarki tego rodzaju. Dzięki połączeniu i zastosowaniu najnowszej technologii produkcyjnej, a także dzięki wykorzystaniu specjalnego mechanizmu, możliwa jest praca zarówno na małych obrotach, jak również i na dużych prędkościach.

Wiertarko-wkrętarka - właściwości

Urządzenie tego rodzaju posiada możliwość ustawienia siły i momentu obrotowego. Dodatkowo, cechuje się płynnością w użytkowaniu. Wiertarko-wkrętarka pneumatyczna może być wykorzystywana również z miernikiem momentu obrotowego, a także użytkowana do wiercenia szybkościowego w stali, drewnie oraz innych materiałach. W ofercie naszego sklepu klienci mogą znaleźć zarówno urządzenia proste, kątowe, jak i również pistoletowe. Pozwala to na mnogość zastosowania urządzenia w dowolnym miejscu, jak i w dowolnym celu. Posiadamy wiertarko-wkrętarki w wersjach przemysłowych oraz tych, które są przystosowane do zakładów mechanicznych, gdzie stosowanie urządzeń tego typu odbywa się w trybie ciągłym.

Wiertarko-wkrętarki

Wybierając odpowiednie urządzenie tego typu, warto zwrócić uwagę na moment obrotowy urządzenia. Cecha tego rodzaju mówi o tym, z jaką siłą będzie można wkręcić określony wkręt. Warto wiedzieć, że im wyższy moment obrotowy, tym mocniejsze urządzenie tego typu. Ważnym aspektem wpływającym na wygodę użytkowania jest także dobór zasilania. Do wyboru mamy urządzenia sieciowe oraz akumulatorowe. W tym przypadku trzeba się zastanowić, czy będziemy je użytkować w miejscu z dostępem do gniazdka, czy kabel będzie nas ograniczał. Nie da się ukryć, że wiertarko-wkrętarki akumulatorowe są niezwykle wygodne w użytkowaniu, jednak należy zawsze pamiętać, żeby akumulator był naładowany, a najlepiej mieć zapasowy. Wykwalifikowani pracownicy naszego sklepu pomogą na dobranie sprzętu co do wymagań użytkowania oraz odpowiedniej jakości urządzenia.

Wiertarko - Wkrętarka Pneumatyczna ACDN58 750 obr
1 941,64 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
Wiertarko - Wkrętarka Pneumatyczna ACDN48 1700 obr
1 666,90 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png