sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Pistolety tynkarskie

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Pistolety tynkarskie

Pistolety tynkarskie to produkty z kategorii narzędzi pneumatycznych. Pistolety na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno, ale jak wielkim ułatwieniem są, wie każdy, kto choć raz w życiu tynkowała czy nakładał farbę za pomocą tradycyjnych metod. Pistolety tynkowe są w porównaniu z tym o wiele łatwiejsze w eksploatacji, nie wspominając już o tym, że o wiele tańsze, bardziej wytrzymałe, mniej brudzące i bardziej niezawodne. Pistolet tynkarski oferowany przez nasz sklep posiada wszystkie te zalety oraz o wiele więcej. Konstrukcja jest bardzo prosta, łatwo ją również utrzymać w czystości. Tynk trzymany jest w szczelnym pojemniku, który pod ciśnieniem nakładany jest równomiernie na powierzchnie, przy czym możne ręcznie regulować ilość podawanego tynku poprzez przykręcanie jego strumienia. Dostępne są aż cztery poziomy regulacji, co pozwala na precyzyjny dobór średnicy pokrywania. Cały proces regulacji jest bardzo płynny, można więc nie obawiać się nierówności czy pustych miejsc na pokrywanej powierzchni. Dodatkową zaletą jest to, że cały pistolet tynkarski naprawdę niewiele waży, zaledwie nieco ponad kilogram, może więc być wygodnie używany w każdych warunkach. Pojemnik na tynk pomieścić może aż siedem litrów produktu, odpada więc problem ciągłego napełniania i przerywania pracy.

Mamy w ofercie również bardzo podobny pistolet do farb teksturowych, który działa na takiej samej zasadzie, co pistolet tynkarski. To urządzenie ma podobne wymiary i pojemność, jest również wyposażone w dysze o różnych rozmiarach, co pozwala na dowolny wybór strumienia rozprowadzanej farby. Rozmiary takiego pistolety są tak zgrabne, że można go używać w każdym pomieszczeniu, a i jego przechowywanie nie sprawia trudności. Do tego pojemnik na farbę wykonany jest z plastiku, a więc łatwo go umyć. Pistolety tynkarskie to bardzo poręczne i potrzebne narzędzie, które przydaje się w wielu sytuacjach, pozwala na bez zbędnego wysiłku, kosztu i bałaganu.

Produktpojemność zbiornikazużycie powietrzaśrednica węża zasilającegoprzyłącze powietrzaCiśnienie pracy
 
Pistolet do farb teksturowych JA-AS-0007B
P-AS-0007B
7 l430 l/min-G 1/4″3.0 - 6.0 bar
 
Aparat do mas tynkarskich SS-1183
P-SS1183
7 l270 l/min10 mmG 1/4″-
 
Aparat do mas tynkarskich BW-94050 BOGWAY
BW-94050 BOGWAY
7 l430 l/min-G 1/4″3.0 - 6.0 bar
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png