sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Nitownice pneumatyczne

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Nitownice pneumatyczne

Nitownice pneumatyczne firmy Sumake zostały zaprojektowane, aby spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów. Nasze nitownice pneumatyczne są przystosowane do pracy w zakładach produkcyjnych.

Niewielka masa własna nitownic pneumatycznych, w stosunku do możliwości narzędzi, zapewnia należyty komfort użytkowania w warunkach ciągłej pracy.

Poniżej przedstawiono najważniejsze zalety naszych nitownic pneumatycznych:

Zalety nitownic pneumatycznych

  • Miękki, ergonomiczny uchwyt zapewniający komfort pracy
  • Moc i precyzja nitownic
  • Niezawodność narzędzi
  • Pojemnik na zerwane końcówki powstające podczas procesu nitowania.

Nitownice pneumatyczne, które – podobnie zresztą jak nitownice ręczne – wykorzystują do pracy tradycyjne nity. Mają one kształt krótkiego pręta zakończonego z jednej strony łbem, natomiast z drugiej zakuwką. Do tego rodzaju nitownic można użyć także nitonakrętek, będących rodzajem nitów rurkowych z częścią gwintowaną wewnętrznie. Nitownice pneumatycznie nie wymagają trzymania nitów podczas pracy, dlatego są używane przede wszystkim podczas pracy ciągłej na liniach produkcyjnych. Są to naprawdę szybkie, funkcjonalne i praktyczne urządzenia.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png