sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Klucze pneumatyczne

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.80 (5 głosów)
Klucze pneumatyczne

Warsztatowy pneumatyczny klucz do kół wykorzystywany jest w przemyśle motoryzacyjnym, warsztatach serwisowych, blacharskich czy wulkanizacyjnych. Ponadto klucze pneumatyczne są kluczami montażowymi wykorzystywanymi przy wszelkiego rodzaju połączeniach gwintowanych np. przy konstrukcji maszyn z zakresu techniki rolnej, konstrukcji stalowych czy liniach montażowych. Na uwagę zasługuje uniwersalność kluczy pneumatycznych do kół gdyż wykorzystywane są zarówno do kół samochodowych jak i wielkogabarytowych kół ciężarowych, traktorowych, koparek czy dźwigów.

Klucze pneumatyczne - zastosowanie

Narzędzia tego rodzaju stosowane są w bardzo szerokim zakresie w warsztatach mechanicznych, gdzie konieczne jest uniwersalne zastosowanie narzędzia. Klucze pneumatyczne mogą być z powodzeniem stosowane zarówno do szybkościowego dokręcania i odkręcania elementów złącznych, jak również i do dokręcnia w konkretnym momentem obrotowym oraz o konkretnej sile. Klucz pneumatyczny stosowany jest także w mechanice maszynowej, czyli tam, gdzie wymagana jest precyzja, a także konieczne jest ustawienie odpowiedniego luzu i dokręcanie elementu tak, aby nie uszkodzić gwintu. Klucze pneumatyczne to podstawowe wyposażenie, na które można wykorzystywać specjalne nasadki, pozwalające na zmianę właściwości urządzenia, co pozwala na utrzymanie jego uniwersalności.

Klucze pneumatyczne - różnorodność

Narzędzia tego rodzaju oferowane przez nasz sklep internetowy to klucze o różnych wielkościach zabierków. W ofercie można znaleźć pneumatyczne calowe, półcalowe, a także o wielkości ¾ cala. Narzędzia tego rodzaju występują w asortymencie również jako klucze kątowe, stosowane do miejsc, gdzie podejście jest niezwykle trudne oraz klucze impulsowe, przystosowane do odkręcania i dokręcania połączeń z bardzo dużą siłą i wysokim momentem.

Warto również zdać się na różnorodność, praktyczność zastosowania oraz uniwersalność i zaufać oferowanym przez nas kompletom nasadek przystosowanych do użytku razem z kluczami.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png