sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wiertarki pneumatyczne

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Wiertarki pneumatyczne

Wiertarka pneumatyczna to urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić używaną już wiertarkę elektryczną. Dodatkowo, urządzenie tego rodzaju jest na tyle uniwersalne, że pozwoli na zamianę wiertarki typowo do wiercenia w stali czy drewnie oraz innych materiałach tego typu. Wiertarka pneumatyczna może być stosowana również do wiercenia w betonie, jednak bez zastosowania opcji udarowej. Wiertarki tego rodzaju, zarówno pod względem prędkości obrotowej, jak i momentu powodzenia dorównują zdecydowanie wiertarką elektrycznym.

Wiertarki pneumatyczne - zastosowanie

Wiertarki tego typu cechują się solidniejszym wykonaniem, co daje im możliwość klasyfikacji jako urządzenia wysokiej jakości. W naszym sklepie można znaleźć wiertarki przemysłowe, cechujące się możliwością ciągłej pracy nawet w bardzo ciężkich warunkach. Prosta budowa urządzenia możliwa jest dzięki całkowitemu braku elementów elektrycznych.

Wiertarek pneumatycznych używa się również w przemyśle oraz w warsztatach mechanicznych. Stosowane są również w warunkach, gdzie zapylenie, jak i wilgotność są bardzo wysokie. Dodatkowo, w naszym sklepie internetowym można znaleźć wiertarki przeznaczone jedynie do warsztatów mechanicznych.

Wiertarki pneumatyczne - rodzaje

W zależności od potrzeb oraz oczekiwań klientów, wiertarki pneumatyczne dzieli się na podstawowe grupy: wiertarki przemysłowe, wiertarki warsztatowe. Pierwsze w nich przeznaczone są do ciągłej pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Urządzenia tego rodzaju cechują się zatem zwiększoną wytrzymałością oraz odpornościa na uszkodzenia, co gwarantuje bezawaryjne działanie nawet w najmniej korzystnych dla narzędzi warunkach. Wiertarki warsztatowe to natomiast idealne rozwiązanie dla osób oraz firm korzystających z wiertarek rzadziej niż to mogłoby się zdarzać w wypadku większych warsztatów przemysłowych. Urządzenia tego rodzaju są solidne, trwałe i niezawodne, a przy tym dostępne w bardzo korzystnych

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza