sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wkrętarki pneumatyczne proste

4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.89 (9 głosów)
Wkrętarki pneumatyczne proste

Wkrętarki pneumatyczne proste są stosowane wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podejścia ani wkrętarką kątową, ani tym bardziej wkrętarką pistoletową. Jest to bardzo smukła i niezwykle wątła wkrętarka, która pozwala na wkręcanie oraz wykręcanie śrub i elementów bezpośrednio z trudno dostępnych miejsc, do których zaliczają się na przykład łoża pod wrzecionami w maszynach czy też elementy znajdujące się bezpośrednio pod silnikami albo skrzyniami biegów w pojazdach mechanicznych. Niewątpliwą zaletą wkrętarki prostej jest również jej wszechstronne wykorzystanie, bowiem poprzez zastosowanie specjalnych trzpieni wraz z listkami lub papierem ściernym, może z powodzeniem służyć jako ręczna szlifierka do otworów, płaszczyzn lub jako element czyszczący otwory, wałki, tuleje i płaszczyzny.

W EBMiA posiadamy pełny wybór wkrętarek prostych pneumatycznych. Począwszy od typowych silnych wkrętarek przemysłowych, poprzez wkrętarki warsztatowe, wkrętarki wyciszone oraz te, które pozwalają na dokręcanie z podwyższonym momentem obrotowym. Bardzo szeroka oferta powinna zadowolić Państwa i jednocześnie całkowicie zaspokoić Wasze potrzeby na tego typu narzędzia.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png