sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wkrętarki pneumatyczne pistoletowe

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Wkrętarki pneumatyczne pistoletowe

Wkrętarka pneumatyczna pistoletowa to podstawowe narzędzie pneumatyczne, szeroko stosowane głównie w warsztatach mechanicznych. Poprzez odpowiednie wykonanie obudowy i całej konstrukcji wkrętarki, zapewnia ona bardzo wygodny i pewny chwyt, całkowicie jednocześnie eliminując możliwość wyślizgnięcia się lub wyłamania wkrętarki. Dzięki temu, można bezpiecznie wkręcać i wykręcać elementy z bardzo dużym momentem obrotowym. Wkrętarki pistoletowe są również niezwykle wygodne przy pracach, gdzie dostęp do śruby lub innego elementu dokręcanego jest utrudniony.

Oferta EBMiA obejmuje bardzo wiele typów pneumatycznych wkrętarek  pistoletowych. Szeroki wybór powinien zadowolić zarówno tych, którzy szukają narzędzia do zastosowań przemysłowych jak i tych, którzy chcą wykorzystywać taką wkrętarkę w warsztacie mechanicznym.

  • Wrętarki CPP: to profesjonalne wkrętarki z kompozytową obudową, zaprojektowane do prac w warunkach produkcyjnych. Narzędzia działają w systemie PUSH-START , dzięki czemu wkrętarka uruchamia się automatycznie przy docisku. System SHUT OFF zapewnia automatyczne wyłączenie wkrętarki po osiągnięciu zadanego momentu obrotowego.
  • Wkrętarki APP: to profesjonalne wkrętarki z aluminiową obudową , zaprojektowane do prac w warunkach produkcyjnych. Narzędzia działają w systemie PUSH-START , dzięki czemu wkrętarka uruchamia się automatyznie przy docisku. System SHUT OFF zapewnia automatyczne wyłączenie wkrętarki po osiągnięciu zadanego momentu obrotowego.
  • Wkrętarki z serii CCP to profesjonalne wkrętarki z kompozytową obudową przeznaczone do prac w warunkach produkcyjnych, są odpowiednikiem wkrętarek CPP, jednak uruchamiane są ręcznie za pomocą przycisku.
  • Wkrętarki z serii ACP to profesjonalne wkrętarki z aluminiową obudową przeznaczone do prac w warunkach produkcyjnych, są odpowiednikiem wkrętarek APP, jednak uruchamiane są ręcznie za pomocą przycisku.
  • Wkrętarki APS to niezawodne narzędzia o stałym momencie obrotowym. Sprawdzą się wszędzie tam gdzie wymagana jest prostota i niezawodność
  • Wkrętarki warsztatowe to solidne wkrętarki pneumatyczne które sprawdzą się w każdym przydomowym warsztacie czy małej firmie. Dostępne w bardzo korzystnej cenie

Wkrętarki z serii CPP, APP, CCP, ACP, ADP i APS wyposażone są w uchwyty umożliwiające montaż balanserów co bardzo ułatwia operatorowi pracę np. przy linach produkcyjnych, zwiększając przy tym wydajność produkcji.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png