sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Liniały

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Liniały

Liniały to narzędzia służące pomiarom prostoliniowości, płaskości nawierzchni albo kątów. Są to jedne z podstawowych narzędzi, od których oczekuje się jednak niezawodności i prostoty w obsłudze. Nasz sklep z materiałami oferuje różne rodzaje liniałów, od tych najprostszych i mniej skomplikowanych, idealnych do mniej wymagających prac budowlanych czy remontowych, przez coraz bardziej złożone, aż po profesjonalne narzędzia pomiarowe. Liniały muszą być oczywiście narzędziami wysoce dokładnymi i czułymi, i tylko takie oferujemy w naszym sklepie. Nasz asortyment lineałów obejmuje szereg urządzeń o znacznie zróżnicowanym zakresie pomiaru, od 100 do 2000mm, co pozwala na mierzenie dowolnych obiektów oraz powierzchni i kątów z równą precyzją.

W naszej ofercie znaleźć można, m. in.: lineał giętki lakierowany samoprzylepny, który nie dość, że jest bardzo trwały – jego giętkość sprawia, że trudno go złamać, a dodatkowa warstwa lakieru stanowi kolejne zabezpieczenie – to jeszcze funkcja samoprzylepności niezwykle ułatwia dokonywanie pomiarów, pozostawiając wolne ręce. Oprócz tego, oferujemy również niezwykle precyzyjne stalowe, nierdzewne, giętkie liniały. Nie trzeba chyba podkreślać, jak niezbędne są te cechy w pracach budowlanych – nierdzewność zapewnia wydłużony okres eksploatacji narzędzia, które używane jest przecież w różnych warunkach atmosferycznych. Giętkość jest również cechą wysoce praktyczną – takie narzędzie trudniej uszkodzić, a w rezultacie, może dłużej służyć i przyczynić się do obniżenia kosztów eksploatacji.

Wszystkie nasze liniały są niezwykle trwałe, estetyczne, z wyraźnymi podziałkami, pozwalając na łatwą, bezproblemową pracę i na długotrwałe cieszenie się używaniem tych narzędzi.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png