sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Ochronniki przepięciowe

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Ochronniki przepięciowe

Ochronniki przepięciowe to urządzenia, których celem jest sprawa ochrona przewodów, jak również podpiętych do nich maszyn i mechanizmów przez przepięciami, zarówno tymi wynikającymi z wysokiego napięcia, które spowodowane mogą być  na przykład uderzeniem wyładowania w linię elektryczną, jaki i mniejszego napięcia występującymi w sieci przesyłowej. Przy braku możliwości zabiegania takim zjawiskom, wybór takich ochronników musi  uwzględniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa i wykonanie z najlepszych, najbardziej wytrzymałych materiałów. Zaleca się, by ochronniki przepięciowe były montowane w domowych rozdzielnicach, gdzie są niezwykle istotnym elementem.

Ochronniki przepięciowe dostępne w naszej ofercie to ochronniki wydmuchowe o 4 biegunach.
Jego maksymalne napięcie trwałej pracy to 280V, a maksymalny poziom ochrony – 0.9000 kV. Napięcie znamionowe prądu zmiennego oraz stałego wynosi 230V. Owe doskonale dostosowane parametry techniczne tych ochronników powodują, że ochronniki te mogą być stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Ochronnik przepięciowy, który oferujemy w naszym sklepie to  ochronnik klasy B+C.  Generalnie w instalacji elektrycznej powinno się stosować ochronniki klasy B oraz klasy C. Jest to oczywiście skomplikowane, wymagające zastosowania dodatkowych elementów i kosztów. Dlatego rozwiązanie tego problemu przez połączenie typów ochronników w jeden jest tu odpowiedzią na problemy montażowe,  bowiem jedną z zalet wynikających z używania ochronników klasy B+C jest ułatwiony montaż wynikający z kompaktowej budowy. Po prostu zajmuje on w rozdzielnicy niewiele miejsca. Ochronnik napięciowy dostępny w ofercie naszego sklepu gwarantuje więc bezpieczne użytkowanie w prywatnym, domowym użytku jaki i  rozmaitych branżach przemysłowych.

Ze względów bezpieczeństwa dokładamy wszelkich starań by upewnić się, że ten produkt  proponowany w naszym sklepie spełnia wszelkie normy i jest solidny, trwały i niezawodny. 

Ochronnik przepięciowy OBO V25-B+C/4-280 5094426
Dane techniczne / Ean4012195239741 / Klasa ochronnościTyp 1+2 / Liczba biegunów4 / Maksymalne napięcie trwałej pracy AC [V]280 / Maksymalny poziom ochrony L-N [kV]0.9000 / Poziom ochrony [V]0,9 / Przekrój przewodu elastycznego z końcówką tulejkową [mm2] do 25 / Przekrój przewodu elastycznego z końcówką tulejkową [mm2] od 2,5 / Przekrój przewodu sztywnego (jednodrutowy, wielodrutowy)...
791,75 złDo sklepuZapytaj

więcej o produkcie

zapytaj lub zamów przez telefon:
+48 (87) 307 07 50
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png