sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Wyłącznik nadprądowy

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.73 (11 głosów)
Wyłącznik nadprądowy

Wyłącznik nadprądowy znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje podejrzenie o wzrośnie prądu – czyli w gniazdkach i sieci. Spotkamy je w budynkach użytku publicznego, przemysłowych i biurowych, ale również w instalacjach elektrycznych. Są zatem swego rodzaju zabezpieczeniem instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych podpiętych do instalacji. Są bardzo sprawne i mają wiele funkcji, dlatego pełnia rolę zabezpieczycieli m.in. w maszynach. Nadają się również do najbardziej niewielkich i łagodnych czujników. Możemy pochwalić się szeroką ofertą wyłączników nadprądowych znanych na świecie producentów i możemy zagwarantować, że będą długo państwu służyć, jeżeli zostaną odpowiednio dobrane. Są to takie firmy jak: HAGER, ETI czy EATON. Chodzi przecież o to, aby zagwarantować bezpieczeństwo dla maszyn i jej podzespołów. Nie musimy się martwić o to czy nastąpi jakaś awaria, bo solidne zabezpieczenie ochroni nawet najbardziej wrażliwy sprzęt.

Nasza obsługa zawsze chętnie służy doradztwem w wyborze wyłączników nadprądowych i każdego innego sprzętu z oferty sklepu.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png
ebmia.pl/wiedza