sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Aparatura pulpitowa

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.75 (4 głosów)
Aparatura pulpitowa

Przyciski sterownicze służą do załączania bądź rozłączania prądów o natężeniu do 2,5 A, sygnalizacji oświetlnej oraz dźwiękowej w pulpitach maszyn, szafach sterowniczych.

Przyciski sterownicze i lampki sygnalizacyjne maja budowę członowa. Przyciski sterownicze lub lampki sygnalizacyjne dostarczane są jako kompletne wyroby lub w postaci członów stanowią- cych elementy funkcjonalne przycisku lub lampki .

Budowa członowa przycisków i lampek ułatwia tworzenie potrzebnych wariantów funkcjonalnych przycisków, a także wprowadzenie zmian w istniejących obwodach sterowniczych. Przyciski sterownicze przewidziane są do wbudowania w znormalizowane otwory o oerednicy 22.3 mmm , wykonane w pulpitach (tablicach) sterowniczosygnalizacyjnych lub bezpoośrednio w korpusach maszyn i urządzeń. Część nad pulpitowa przycisków wykonana jest w kolorze czarnym lub pokryta niklem satynowym.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png