sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Automaty zmieszchowe

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (10 głosów)
Automaty zmieszchowe

Automaty zmierzchowe są to rozwiązania pozwalające na inteligentne zarządzanie światłem. Dzięki skorzystaniu z tego typu produktów można bardzo dużo zyskać i można być bardzo szczęśliwym z wybrania takowych dla siebie. Warto zatem użytkować konkretne produkty i korzystać z nich w sposób najbardziej odpowiedni w swojej sytuacji. Zdecydowanie się na takie przekaźniki pozwala na stworzenie w domu inteligentnego systemu oświetleniowego, który będzie na wszystkich robił świetne wrażenie i będzie prezentował się naprawdę rewelacyjnie. Postawienie na takie oświetlenie będzie w stanie dać świetne efekty i sprawi, że samo przebywanie w mieszkaniu będzie znacznie przyjemniejsze dla wszystkich osób. Automaty tego typu są w stanie zapalić światło po zmierzchu i wyłączyć je o świcie. Dzięki temu możliwe jest zautomatyzowanie całego procesu zarządzania światłem.

Automaty zmierzchowe w naszej ofercie dostępne są w różnych wersjach. W ten sposób można dostosować je do swoich potrzeb i korzystanie z tego typu produktów uczynić bardzo przyjemnym w każdej sytuacji. Można bardzo dużo zyskać dzięki temu na korzystaniu z konkretnych produktów i można być bardzo szczęśliwym z postawienia na nasze rozwiązania. Duży wybór produktów powoduje, że można naprawdę łatwo dostosować konkretne rozwiązania do swoich potrzeb i uczynić korzystanie z nich bardzo przyjemnym w każdej sytuacji. Dzięki takiemu podejściu do sprawy i wybraniu automatów zmierzchowych z naszej oferty będzie można bardzo wiele zyskać i korzystać z nich w sposób maksymalnie przyjemny dla siebie. Korzyści wynikające z wybrania takich produktów będą dawały świetne rezultaty i będą sprawdzały się rewelacyjnie w swojej sytuacji.

Osoby szukające wysokiej jakości produktów, które przydadzą się w automatyce i pozwolą na tworzenie rozbudowanych systemów zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty, na której można bardzo dużo zyskać i z której można być bardzo szczęśliwym.

ProduktIlość stykówPrąd znamionowyNapięcie zasilania
 
Automat zmierzchowy SOU-1 + fotosenzor SKS /230V +
P1701-002-0001
1NCNO16A230V
 
Fotosensor SKS
P1701-002-0002
---
 
Automat zmierzchowy SOU-2 /230V
P1701-002-0004
1NCNO8A230V
 
Automat zmierzchowy SOU-1 /230V
P1701-002-0007
1NCNO16A230V
 
Wyłącznik zmierzchowy MCK-33 Novatek-Electro
MCK-33
1NO16A230 VAC
alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png