sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Sterowniki PLC FATEK

4.7777777777778 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.78 (9 głosów)
Sterowniki PLC FATEK

FATEK jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych w branży mechanicznej sterowników PLC. Jest to system pozwalający na precyzyjną i efektywną kontrolę sterownika, który zapewnia dodatkowo szybkie programowanie instrukcji na sterowniku, jaki odpowiada za ich realizację.

FATEK to sterownik programowalny PLC, który może być stosowany praktycznie w tym samym zakresie co sterowniki innych firm jak Siemens czy Array. Sterowniki FATEK są bardzo zaawansowaną technologicznie konstrukcja sterownika PLC. Pozwalają na proste programowanie oparte na ponad 500 wejściach i wyjściach. Posiadają dostęp do podglądu, a także samodzielne utrzymanie programu oraz danych poprzez indywidualną baterię.

Na Wiedza EBMiA.pl opisaliśmy działanie, budowę, rodzaje i zastosowanie sterowników PLC - https://www.ebmia.pl/wiedza/porady/automatyka-porady/sterownik-plc-budowa-rodzaje-zastosowanie/

Zastosowanie sterowników PLC FATEK

Sterowniki programowalne PLC marki FATEK mogą być stosowane w jednostkowych maszynach stanowiskowych, jak również w całych liniach produkcyjnych. Dostępność do kodu, możliwość zaprogramowania 512 wejść i wyjść, a także łatwa konfiguracja, sprawiają, że są to sterowniki często stosowane nawet w dużych liniach produkcyjnych.

Oferta sterowników PLC FATEK

W naszym sklepie posiadamy pełną ofertę sterowników PLC FATEK. Jest to bardzo rozbudowana grupa sterowników, dostępnych od ręki z naszego magazynu.

Te wysokiej jakości produkty znajdują zastosowanie w profesjonalnych, dużych zakładach przemysłowych.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy PLC FATEK serii Fbs, serii B1z oraz B1. Jest to pełna gama ofertowa tej grupy produktów.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png