sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych sterowniki silników krokowych

Przewody do chłodziwa z tworzywa

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)
Przewody do chłodziwa z tworzywa

Przedstawiając chłodziwa z tworzywa w naszej ofercie pragniemy zaznaczyć, że właśnie w tej grupie posiadamy kilka produktów do wyboru. Zalicza się do nich kolejno: zawór do chłodziwa, zestaw węży przegubowych, system podstawki magnetycznej, wąż przegubowy, przyłącze z gwintem, dysza okrągła o średnicy wewnętrznej, dysza płaska, trójnik typu Y, kolanko 90 stopni, mufa, zawór odcinający, jak i również zawór zwrotny.

Zawór do chłodziwa – jest wykonany z materiału: POM. Przepływ powietrza jest następujący: do maksymalnie 15,4 l/min. Analizując media wymienia się kolejno: chemikalia i chłodziwa oraz te pochodzenia ropopochodnego. Kompatybilny jest z: Flexoline i Hydra oraz Kumil, Loc-Line i Ossmann. Natomiast jest on kompatybilny z: Snaploc i Lubecool, jak i również Vario i Maxiflex.

Ukazuje się, że proponowany system podstawki magnetycznej składa się kolejno z: węża przegubowego (szesnaście modułów), dyszy okrągłej SW 6,4 mm, przyłącza z gwintem 1/4", metalowego zaworu kulowego GW-GZ 1/4", okrągłej podstawki magnetycznej 2 GW 90º, końcówki z gwintem 1/4" do węża 13 mm. Oferujemy w tej grupie również zawór zwrotny 1/4, który przeznaczony jest do przewodów przegubowych.

Wskazuje się, że wąż przegubowy można już dostać w cenie 22,14 złotych (18,00 złotych netto). Jest tu mowa o dziesięciu modułach. Natomiast jeżeli będą potrzebowali Państwo zakupić przyłącze z gwintem to zapraszamy na nasze stronę. Jest ono dostępne za jedyne 8,77 złotych. Warto również ukazać, że coraz to większą popularnością cieszy się dysza płaska z szesnastoma otworami. Kosztuje ona 29,77 złotych. Na tym poziomie można więc zauważyć, że oferta naszego sklepu jest różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Faktem jest, iż coraz więcej osób decyduje się na trójniki, które w naszej ofercie występują z oznaczeniem Y bądź T. Pierwsze z nich można dostać za 30,01 złotych, a drugie kosztuje 18,67 brutto. Jednak nasza oferta nie zamyka się na opisanych powyżej. Mogą Państwo również zakupić: kolanko (90 stopni), mufa 1/4, zawór odcinający oraz obcęgi montażowe.

alutec2.pngbeta.pngbosch.pngcrc.pngfanar.pngfatek.pngfenes.pngflt2.pnghiwin.pngigus.pngirwin.pngklingspor.pngknipex.pngleadshine.pngloctite.pnglwadshine.pngmeanweell.pngnsk.pngsiemens.pngstanley2.pngstomil.pngteknomotor2.pngyato.pngyg-1.png